چین از فولکس واگن تحقیق می کند | اتاق خبر
کد خبر: 153537
تاریخ انتشار: 20 مهر 1394 - 14:04
وزارت حفاظت از محیط زیست چین می گوید که بعد از رسوایی تقلب فولکس واگن در مورد نرم افزار تشخیص آلودگی هوا، تحقیقات خود را در مورد که فولکس واگن های وارد شده به چین انجا

وزارت حفاظت از محیط زیست چین می گوید که بعد از رسوایی تقلب فولکس واگن در مورد نرم افزار تشخیص آلودگی هوا، تحقیقات خود را در مورد که فولکس واگن های وارد شده به چین انجام آغاز می کند. با انجام این تحقیقات چین نیز به جمع آمریکا، اروپا و ژاپن می پبوندد که در حال تحقیق بر روی این موضوع هستند.
به گزارش اتاق نیوز به نقل از بلومبرگ بیزنس بر اساس اعلامیه رسمی این وزارت خانه که در روزنامه های این کشور به چاپ رسید هیچ کدام از 11 میلیون خودروی دیزلی که در چین تولید می شوند استاندارد های این وزارتخانه را رعایت نمی کنند. این موضوع در مورد 1900 خودروی وارد شده به این کشور نیز صادق است. این وزارتخانه به فولکس واگن دستور داده است که گزارشی را درباره انطباق محصولات وارد شده به چین با استاندارد محیط زیستی ارائه کند. فولکس واگن که به چین به عنوان بازار بزرگ محصولات خود حساب باز کرده است از فراخواندن 1950 خودروی صادر شده این شرکت برای اصلاح نرم افزار خبر داده است.

هیچ کدام از خودرو های فروش رفته این شرکت جز محصولات مشترک این شرکت با گروه چینی FAW و شرکت SAIC موتورز نبوده است.این کمپانی در بیانیه ای که منتشر کرده است از مشتریان به دلیل این مشکل عذر خواهی کرده است. این کمپانی در ادامه گفته است هر کاری را که بتواند اعتماد از دست رفته را برگرداند را انجام خواهد داد.

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید