اجازه نمی دهیم از پاکستان برای حمله به کشور دیگری استفاده شود | اتاق خبر
کد خبر: 180001
تاریخ انتشار: 10 آذر 1394 - 03:30
نخست وزیر پاکستان در گفتگو با رئیس جمهور افغانستان گفت: اجازه نخواهیم داد سرزمین ما برای عملیات تروریستی علیه کشور دیگری مورد استفاده قرار گیرد. ...

نخست وزیر پاکستان در گفتگو با رئیس جمهور افغانستان گفت: اجازه نخواهیم داد سرزمین ما برای عملیات تروریستی علیه کشور دیگری مورد استفاده قرار گیرد.

 نواز شریف نخست وزیر پاکستان در حاشیه کنفرانس «تغییرات آب و هوایی» در پاریس با اشرف غنی  و دیوید کامرون دیدار و گفتگو کرد.

وی در گفتگو با اشرف غنی گفت: در عملیات «ضرب عضب» تمام گروههای تروریستی مورد هدف قرار می گیرند. تمام طرفین به برقراری صلح و امنیت پایدار در افغانستان امید دارند، ما اجازه نخواهیم داد سرزمین پاکستان برای عملیات تروریستی علیه کشور دیگری مورد استفاده قرار گیرد.

نواز شریف در ادامه افزود: ما منتظر حضور و شرکت «اشرف غنی» در اجلاس «قلب آسیا» هستیم. وی در حضور «دیوید کامرون» نخست وزیر انگلیس با اشرف غنی صحبت کرد. سه طرف درباره روابط دوجانبه کشورها، جنگ علیه تروریستها، مسئله افغانستان و موضوع داعش با هم به تبادل نظر پرداختند. نواز شریف در این دیدار همچنین باره عملیات «ضرب عضب» به دیوید کامرون توضیحاتی ارایه داد.

در همین حال دیوید کامرون گفت: انگلیس از انجام مذاکرات صلح در هر سطوحی حمایت می کند. وی تلاش سران افغانستان و پاکستان برای بوجود آمدن صلح و امنیت پایدار در منطقه را ستود.

منبع: مهر

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید