دو تن مواد مخدر در خراسان‌جنوبی کشف شد | اتاق خبر
کد خبر: 300228
تاریخ انتشار: 15 آذر 1394 - 12:02
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی:
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کشف دو تن مواد مخدر طی ۱۰ روز گذشته در استان خبر داد.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کشف دو تن مواد مخدر طی ۱۰ روز گذشته در استان خبر داد.

 سرهنگ مجید شجاع صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طی ۱۰ روز گذشته دو تن مواد مخدر در استان خراسان جنوبی کشف و ضبط‌شده است.

وی با بیان اینکه این کشفیات در طی چهار عملیات کشف و ضبط‌شده است، افزود: در این عملیات‌ها ۱۳ نفر  قاچاقچی دستگیر و ۹ دستگاه خودرو توقیف شده است.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با بیان اینکه مقابله بی‌امان با اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر چه در سطح کلان و چه در بحث خرده‌فروشی اولویت اول کار نیروی انتظامی در استان خواهد بود، افزود: دستگیری قاچاقچیان نسبت به سال گذشته ۱۰ درصد افزایش داشته است.

شجاع با اشاره به اینکه استان خراسان جنوبی هم مرز با کشور افغانستان و محل عبور به دیگر شهرهای کشور است، گفت: اولویت اول نیروی انتظامی مقابله با قاچاقچیان است.

وی از دستگیری باند قاچاق مسلحانه طی چند روز گذشته در استان خراسان جنوبی خبر داد و افزود: تمام عوامل و سرکرده باند شناسایی و تحویل مقامات قضایی شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه نقش نیروی انتظامی در حفظ امنیت در کنار سایر دستگاه‌های امنیتی نقش ویژه‌ای است، تصریح کرد: امنیت عمومی، رفاه مردم، ارتقا سطح احساس امنیت و مبارزه با ناهنجاری‌های اخلاقی در دستور کار نیروی انتظامی استان است.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با بیان اینکه از ابتدای سال ۹۴ بیش از ۱۶.۵ تن مواد مخدر در استان کشف و ضبط‌شده که بیشتر آن از نوع تریاک بوده است، افزود: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از ۴۰ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در استان توسط همکاران نیروی انتظامی متلاشی شده است.

منبع: مهر

نظرات
ADS
ADS
پربازدید