پاس قوامین صدرنشین لیگ برتر تکواندو باقی ماند | اتاق خبر
کد خبر: 302969
تاریخ انتشار: 28 آذر 1394 - 00:05
در پایان هفته ششم از دور رفت رقابت های لیگ برتر تکواندوی مردان، تیم پاس قوامین صدرنشین باقی ماند، شهرداری ورامین دوم شد و دانشگاه آزاد در رده سوم جا گرفت.

 اتاق خبر: در پایان هفته ششم از دور رفت رقابت های لیگ برتر تکواندوی مردان، تیم پاس قوامین صدرنشین باقی ماند، شهرداری ورامین دوم شد و دانشگاه آزاد در رده سوم جا گرفت.

بنابراین گزارش هفته پنجم و ششم و یک دیدار معوقه از هفته سوم، از مرحله رفت چهاردهمین دوره لیگ برتر تکواندوی مردان (جام خلیج فارس)، یادواره پانصد شهید تکواندو کشور، با حضور 182 تکواندوکار در قالب 9 تیم از صبح امروز (پنجشنبه) با انجام 9 مبارزه تیمی آغاز و دقایقی پیش به پایان رسید.

در پایان هفته ششم این مسابقات، پاس قوامین با 4 برد تیمی، یک تساوی از 5 بازی و کسب 13 امتیاز صدرنشین جدول رده بندی باقی ماند، شهرداری ورامین با 4 برد از 4 بازی و کسب 12 امتیاز از رده سوم به رده دوم جدول رده بندی نقل مکان کرد و تیم دانشگاه آزاد با 3 برد از 3 بازی و 9 امتیاز از رده هفتم به جایگاه سوم رسید. 

اما یاسین پیشرو قم که در رده دوم قرار داشت، با 2 برد، یک تساوی و 2 باخت از 5 بازی، 7 امتیاز بدست آورد و با تفاضل 8 در رده چهارم است، لوازم خانگی کن و شهدای ساری همانند قمی ها 7 امتیاز دارند اما هر دو با تفاضل 2 در رده پنجم و ششم قرار دارند. گیتی پسند اصفهان با یک برد، دو تساوی و 3 باخت از 6 بازی و 5 امتیاز، سونیا با یک برد و 5 باخت از 6 بازی و هیات تکواندو استان قزوین با 6 باخت از 6 بازی بدون امتیاز به ترتیب هفتم تا نهم هستند.

نتایج تیمی مسابقات به شرح زیر است:

*** هفته پنجم

گیتی پسند اصفهان 4 - باشگاه فرهنگی ورزشی یاسین پیشرو قم 4

تیم سونیا 2 - دانشگاه آزاد 6

هیات تکواندو استان قزوین یک - پاس قوامین 7

شهرداری ورامین 6 - شهدای ساری 2

لوازم خانگی کن (استراحت)

*** هفته ششم

گیتی پسند اصفهان یک - پاس قوامین 7

تیم سونیا 3 - شهدای ساری 5

هیات تکواندو استان قزوین 2 - لوازم خانگی کن 6

دانشگاه آزاد 5 - باشگاه فرهنگی ورزشی یاسین پیشرو قم 3

شهرداری ورامین (استراحت)

امروز همچنین یک دیدار معوقه از هفته سوم برگزار شد که شهرداری ورامین 5 بر 3 گیتی پسند اصفهان را شکست داد.

منبع: ایسنا 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید