عودت بند هدفمندی یارانه‌ها در برنامه ششم به وزارتخانه‌ها | اتاق خبر
کد خبر: 303849
تاریخ انتشار: 1 دی 1394 - 12:06
با دستور ستاد ویژه راهبری اقتصاد مقاومتی، بندهای لایحه برنامه ششم توسعه که مربوط به تعدیل قیمت ها و هدفمندی یارانه ها است، برای تطبیق با برنامه های ملی اقتصاد مقاومتی به وزارتخانه های اقتصادی عودت شد.

اتاق خبر: در پیش نویس پیشنهادی لایحه برنامه ششم توسعه که توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی تهیه شده است؛ آورده شده که هزینه مصرفی حامل های انرژی و آب تا پایان برنامه ششم توسعه به قیمت تمام شده تولید برسد.

بنا بر این گزارش به نقل از تسنیم؛ این پیشنهاد که در قالب لایحه برنامه ششم به هیئت دولت ارائه شده، توسط ستاد ویژه راهبری اقتصاد مقاومتی نیازمند بررسی شناخته شد.

ستاد ویژه راهبری اقتصاد مقاومتی که به ریاست معاون اول رئیس جمهور تشکیل شده، دستور عودت بندهای مربوط به هدفمندی و تعدیل قیمت ها را به وزارتخانه های مربوطه داد.

طبق این دستور قرار است وزارتخانه های اقتصادی دولت هر کدام متناسب با نوع مسئولیتهایشان بر روی چگونگی افزایش قیمت ها در طی سالهای برنامه ششم توسعه از ابتدای سال 95 تا پایان سال 99 بررسی های مجددی انجام دهند و پیشنهادات درج شده در لایحه پیشنهادی سازمان مدیریت و برنامه ریزی را با برنامه های ملی اقتصاد مقاومتی تطبیق دهند.

این عودت در ابتدای هفته جاری صورت گرفته و مقرر شده تا در اسرع وقت، نتایج بررسی ها به ستاد ویژه راهبری اقتصاد مقاومتی و هیئت دولت ارائه شود.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید