سطح تحصیلات داوطلبان مجلس دهم نسبت به گذشته ارتقاء یافته | اتاق خبر
کد خبر: 305091
تاریخ انتشار: 7 دی 1394 - 09:25
استاندار تهران:
استاندار تهران گفت: سطح تحصیلات در میان داوطلبان نمایندگی دوره دهم مجلس شورای اسلامی نسبت به گذشته ارتقا یافته است و امیدواریم اسفندماه امسال حماسه سیاسی دیگری را شاهد باشیم.
به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایرنا، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، سیدحسین هاشمی در گردهمایی ائمه جمعه استان تهران در شهرستان پردیس با اشاره به همدلی و همراهی مسئولان و سیاست استانداری در انتخاب فرمانداران در دولت تدبیر و امید افزود: تجربه، خوشنامی، دینداری و داشتن نمره قابل قبول در گذشته از اولویت های انتخاب فرمانداران بود.
 
استاندار تهران با بیان اینکه هیچ گاه اجازه ندادیم میان فرمانداران و ائمه جمعه فاصله بیفتد گفت: همه بر این امر تاکید داریم که برای ارتقای نظام جمهوری اسلامی تحت ولایت مقام معظم رهبری مسئول هستیم.
 
وی اظهار کرد: همین سیاست را در انتخابات و گزینش اعضای هیات اجرایی داریم و از میان 30 معتمد، هیات اجرایی قوی، دیندار و باتجریه که مورد قبول همه جناح ها باشد انتخاب شد.
 
 
استاندار تهران با اشاره به اینکه 176 نفر از داوطلبان مجلس خبرگان رهبری از استان تهران ثبت نام کرده اند، گفت: در استان تهران 2780 نفر برای نمایندگی مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند که از این میان، 2477 در حوزه انتخابیه تهران، 26 نفر در حوزه انتخابیه پاکدشت، 79 نفر در حوزه شهریار، 64 نفر در حوزه ورامین، 64 نفردر حوزه رباط کریم و 60 نفر در حوزه انتخابیه دماوند ثبت نام کردند.
 
وی با بیان اینکه 16 نفر داوطلب مجلس شورای اسلامی از اقلیت های مذهبی در استان تهران هستند افزود: از میان ثبت نام کنندگان 504 نفر دارای مدرک دکتری، 1369 نفر دارای کارشناسی ارشد، 114 نفر دارای مدرک کارشناسی، دو نفر مدرک فوق دیپلم، یک نفر مدرک دیپلم و 154 نفر دارای تحصیلات حوزوی هستند.
نظرات
ADS
ADS
پربازدید