جواهری مقابل سایپا پیروز شد | اتاق خبر
کد خبر: 305098
تاریخ انتشار: 7 دی 1394 - 10:01
تیم جواهری گنبد در هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال، مقابل سایپا به برتری رسید تا پس از هشت هفته طعم پیروزی را بچشد

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر از هفته سیزدهم مسابقات والیبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور گرامیداشت ۲۰۰ شهید والیبالیست، شامگاه یکشنبه تیم جواهری گنبد در سالن بدون تماشاگر المپیک این شهرستان، میزبان تیم سایپا تهران بود که با حساب سه بر دو به برتری دست یافت.

تیم جواهری گنبد در ست‌های دوم و سوم با نتیجه مشابه (۲۰-۲۵) پیروز شد و ست‌های اول و چهارم را با نتایج (۲۵-۲۰) و (۲۵-۱۸) واگذار کرد تا کار به ست پنجم کشیده شود و با برتری ۱۵ بر ۱۱ در ست پایانی، دو امتیاز از این دیدار کسب کند.

قضاوت این دیدار را حمید راهجردیان و مهدی نویدی به عنوان داوران اول و دوم و نظارت آن را حسین پورکاشیان بر عهده داشتند و تماشاگران گنبدی به دلیل محرومیت نتوانستند در سالن المپیک حضور داشته باشند.

عظیم جزیده سرمربی جواهری گنبد که در نیم فصل رقابت‌ها چهار بازیکنش را از دست داده بود، در این دیدار تیمش را با ترکیب اولیه اسماعیل مسافر، مصطفی باقری، سخی عیدی، متین تکاور، جواد حکمتی، جمال کنعانی پور و حمید محمدآلق (لیبرو) به میدان فرستاد.

ست اول با برتری ساپیا آغاز شد و این تیم چهار امتیاز پیاپی به دست آورد، در ادامه تیم مهمان با برتری هشت بر سه به استقبال وقت استراحت فنی اول رفت، برتری ساپیا ادامه دار بود و آنها ۱۶ بر ۱۲ از میزبان خود پیش افتادند.

شاگردان ناصر شهنازی در تیم ساپیا اختلاف امتیاز خود را حفظ کردند و در نهایت ست نخست را با پیروزی ۲۵ بر ۲۰ به پایان رساندند.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید