مجلس دهم به دنبال باز کردن گره‌های اشتغال باشد | اتاق خبر
کد خبر: 305378
تاریخ انتشار: 8 دی 1394 - 11:43
یوسفیان‌ملا:
نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی نخستین وظیفه مجلس دهم را ایجاد اشتغال عنوان کرد و گفت: مجلس دهم باید با دولت همکاری و همفکری کند و در جهت باز شدن گره اشتغال در سطح کشور قدم بردارد.

به گزارش اتاق خبر،عزت‌الله یوسفیان‌ملا در گفت‌وگویی درباره عملکرد مجلس نهم و اولویت‌های مجلس دهم اظهار کرد: با شرایط بوجود آمده در انتخابات ریاست جمهوری و پیام مردم در این انتخابات، مجلس نهم این پیام مردم را به خوبی دریافت و توجه به این پیام مردم که «مجلس باید خاستگاه مردم شود» را درک کرد.

 

وی در حمایت از برنامه‌های ارایه شده دولت به مجلس گفت: مجلس به نظرات دولت نظر مثبت داد و در آخرین مورد نیز مسئله برجام است که هم خواست مقام معظم رهبری بود و هم خواست دولت و مجلس و هم خواست عموم مردم بوده است.

 

وی درباره توجه مجلس به بخش اشتغال نیز گفت: بین اشتغال محلی و اشتغال کشوری باید تفاوت قائل شد ما تابعی از متغیر کشوری هستیم و تا زمانی که مشکل اشتغال کشوری حل نشود در هیچ کجای دیگر مشکل اشتغال حل نخواهد شد.

 

این نماینده مجلس اولین وظیفه مجلس دهم را ایجاد اشتغال عنوان و تصریح کرد: مجلس دهم باید با دولت در جهت باز شدن گره اشتغال در سطح کشور همکاری و همفکری کند و مسئله مهم دیگر آن است که مردم از برجام انتظار فراوان دارند و این امید و انتظار نباید تبدیل به یاس شود.

 

وی با اشاره به این‌که «برخی تصورات بر این است که از برخی از بخش‌های برجام انتظار بیش از حد وجود دارد» اظهار کرد: با این حال این مسئله باید به نحوی اجرایی شود که هم حاکمیت ملی کشور حفظ شود و هم آن‌چه را که از جهت ریالی و ارزی در دنیا داریم از بین نرود و بتوانیم این ارقام را به کشور بازگردانده و در امور رفاهی و عمرانی کشور صرف کنیم

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید