هرمزگان از استان های امن کشور محسوب می شود | اتاق خبر
کد خبر: 305671
تاریخ انتشار: 10 دی 1394 - 07:39
استاندار
استاندار هرمزگان گفت: هرمزگان با وجود همه دسیسه های دشمنان به عنوان یکی از استان های امن کشور محسوب می شود.

اتاق خبر: استاندار هرمزگان گفت: هرمزگان با وجود همه دسیسه های دشمنان به عنوان یکی از استان های امن کشور محسوب می شود.

بنابراین گزارش جاسم جادری عصر دوشنبه در جمع مردم روستای تدروییه بستک اظهار داشت: در این سرزمین به برکت وجود علمای آگاه شیعه و سنی و مردمی نجیب و فداکار و پیرو دین اسلام از امنیت مناسبی برخوردار هستیم.
وی تاکید کرد: باید بتوانیم ریشه های وحدت فرهنگی و اعتقادی را بیشتر گسترش دهیم و آموزش و پرورش نهادی است که می تواند بذر این نهال وحدت را روز به روز مستحکم تر کند.
جادری با اشاره به وجود جنگ در کشورهای اطراف ایران ، گفت: اما در سایه وحدت و آگاهی مردم، ایران اسلامی به عنوان جزیره ای امن در حال طی کردن راه تعالی است.
استاندار هرمزگان اظهار داشت: امروز جهان اسلام گرفتار توطئه های دشمنان اسلام و افراطی گری و اشغال سرزمین اسلامی است و متاسفانه چهره ای از اسلام نشان داده می شود که بر خلاف سیره و منش پیامبر اسلام (ص) است.
وی در بخش دیگری از صحبتهای خود با اشاره به تلاش های دولت برای رفع مشکلات در بخشهای مختلف، تصریح کرد: دولت تدبیر و امید به عنوان پرچمدار گفتمان عقلانیت و اعتدال در دنیا معروف است.
جادری ادامه داد: این دولت توانست با هنر گفت وگو قدرت های جهانی را بر سر میز مذاکره بنشاند و پس از 12 سال آنها را وادار کند به حقانیت جمهوری اسلامی اعتراف و بپذیرند تحریم های ظالمانه بر علیه ملت ایران برداشته شود.
وی خاطرنشان کرد: در این مذاکرات تمامی دنیا پذیرفت که جمهوری اسلامی ایران، کشوری ملتزم به امنیت و پیشرفت و وحدت در منطقه و معتقد به رعایت حقوق انسانی است.
استاندار هرمزگان با گرامیداشت سالروز حماسه 9 دی، افزود: در این روز مردم ایران از ولایت فقیه و نظام اسلامی دفاع کردند و فتنه هایی که دشمنان برای از هم پاشیدن این نظام تدارک دیده بودند، توسط مردم خنثی شد.
وی همچنین با قدردانی از مشارکت خیران در احداث مدارس در شهرستان بستک، گفت: کسی که در راه کار خیر گام برمی دارد، مجاهدت در راه خدا انجام می دهد و اهل سنت استان هرمزگان نیز مشارکت خوبی در تجارت و اقتصاد و همچنین کارهای خیر و نیکوکاری دارند.
جادری بیان داشت: ما نیز در راستای اجرای سیاست دولت تدبیر و امید در جهت تقویت مشارکت اهل سنت در مدیریت استان هرمزگان تلاش کرده ایم و از بهترین نیروهای اهل سنت استان برای خدمتگزاری به مردم این استان منصوب شده اند که جزء مدیران موفق محسوب می شوند.
شهرستان بستک در 210 کیلومتری غرب بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده است.

منبع: ایرنا 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید