اسپیکر مخفی ساعت هوشمند هواوی واچ با آپدیت اندروید ویر 1.4 فعال می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 305880
تاریخ انتشار: 12 دی 1394 - 06:36
غریبه که نیستید ما هم مانند بسیاری از شما از اینکه فهمیدیم ساعت هوشمند هواوی واچ علاوه بر سخت‌افزار فوق‌العده‌ای که تاکنون از ان باخبر بودیم یک اسپیکر مخفی درون خود داشته و ما بی‌خبر بوده‌ایم، شگفت‌زده شدیم!

اتاق خبر - در حال حاضر اندروید ویر هنوز از چنین قابلیتی یعنی اسپیکر بر روی ساعت‌های هوشمند پشتیبانی نمی‌کند اما این بدان معنا نیست که چنین امری غیرممکن باشد و ظاهرا قرار است در آینده نزدیک در آپدیت بعدی اندروید ویر به آن اضافه شود!

این را از آنجا می‌گوئیم که برخی کاربران خوش‌شانس این ساعت هوشمند به تازگی اعلان دریافت آپدیتی را مشاهده کرده‌اند که خبر از عرضه آپدیت اندروید ویر 1.4 برای ساعت هوشمند آنها را داشت که پس از نصب این آپدیت متوجه شدند که ساعت هوشمند آنها حالا به یک اسپیکر صدا مجهز شده است!

البته عرضه این آپدیت هنوز به صورت رسمی اعلام نشده و باید در نظر داشته باشید که این آپدیت در واقع یک بیلد آزمایشی با شماره MEB78D به حساب می‌آید. در هر صورت کاربرانی که این آپدیت را نصب کرده‌اند می‌گویند که حالا می‌توانند در ساعت هوشمند خود یک رینگتون تنظیم کرده و تماس‌ها را به صورت مستقیم در ساعت هوشمند خود دریافت و مدیریت کنند.

عرضه این آپدیت آزمایشی نشان می‌دهد در صورتی که همه چیز به خوبی پیش برود و اوضاع بر وفق مراد هواوی باشد به زودی شاهد عرضه آپدیت رسمی برای این ساعت هوشمند خواهیم بود.

منبع: فارنت

 

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید