هدف‌مان فراتر از صعود به المپیک است | اتاق خبر
کد خبر: 306332
تاریخ انتشار: 14 دی 1394 - 03:39
خاکپور خطاب به ملی‌پوشان امید:
محمد خاکپور سرمربی تیم ملی فوتبال امید عصر امروز با اعضای این تیم تشکیل جلسه داد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در این جلسه که با حضور اعضای کادرفنی، بازیکنان، کادر پزشکی، سرپرست و مدیر اجرایی تیم فوتبال امید برگزار شد، محمد خاکپور به اهمیت برگزاری آخرین اردوی آماده سازی تیم که در دوبی برپا شده، اشاره کرد و خطاب به بازیکنان گفت: قطعا به لحاظ آمادگی فنی و بدنی در سطح خوب و قابل قبولی قرار دارید و قطعا رمز موفقیت ما در مسابقات پیش رو، آرامش و تمرکز خواهد بود.

خاکپور افزود: انتخاب ۲۳ نفر نهایی کار بسیار سختی بود و ما تمام تلاش مان را انجام دادیم تا بهترین ها را در لیست نهایی داشته باشیم و مطمنم که بهترین ها را برای مرحله نهایی مسابقات انتخابی المپیک گزینش کردیم.

خاکپور خطاب به شاگردانش گفت:قطعا هدف ما فراتر از صعود به المپیک خواهد بود و باید برای قهرمانی در آسیا بجنگیم. اگرچه تمامی حریفان ما برای المپیکی شدن، تلاش کرده اند و آمادگی خوبی هم کسب کرده اند اما نباید فراموش کنیم که نام بزرگ ایران برای هر حریفی نگرانی و ترس به دنبال دارد.

سرمربی تیم ملی امید در پایان خاطرنشان کرد: ما یک مجموعه واحد هستیم که با همدلی برای موفقیت و رسیدن به هدفی که داریم تلاش خواهیم کرد تا مزد زحمات مان را بگیریم و دل مردم ایران شاد شود.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید