عضویت بانک گردشگری در سازمان جهانی جهانگردی | اتاق خبر
کد خبر: 306356
تاریخ انتشار: 14 دی 1394 - 04:31
گواهی‌نامه عضویت رسمی بانک گردشگری ایران در سازمان جهانی جهانگردی توسط معاون UNWTO (سازمان جهانی گردشگری) به علی اصغر سفری مدیرعامل این بانک اعطا شد.

اتاق خبر: گواهی‌نامه عضویت رسمی بانک گردشگری ایران در سازمان جهانی جهانگردی توسط معاون UNWTO (سازمان جهانی گردشگری) به علی اصغر سفری مدیرعامل این بانک اعطا شد.

بنابراین گزارش در نخستین کنفرانس بین‌المللی برند گردشگری در ایران که در شهر اصفهان در حال برگزاری است، بانک گردشگری ایران و شرکت سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری به عضویت UNWTO درآمدند.

درخواست عضویت این بانک در بهار سال 2014 مورد موافقت اولیه سازمان جهانی گردشگری قرار گرفته بود و در مجمع عمومی سال 2015 که در مدلین کلمبیا برگزار شد، عضویت رسمی این بانک مورد بررسی قرار گرفته بود.

در گواهی‌نامه اعطایی سازمان جهانی گردشگری به بانک گردشگری ایران که به امضای طالب الرفاعی رییس این سازمان رسیده آمده است، این سازمان با عضویت دائم بانک گردشگری موافقت کرده است و بانک گردشگری اولین بانک ایرانی است که به عضویت سازمان جهانی، جهانگردی درآمده است.

در این کنفرانس مسعود سلطانی‌فر معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری سازمان میراث، رسول زرگرپور استاندار اصفهان، مهدی جمالی‌نژاد شهردار اصفهان، پروفسور جعفر جعفری دبیر کمیته‌ علمی کنفرانس این کنفرانس و همچنین مهمانانی از 12 کشور و مقامات عالی سازمان جهانی گردشگری حضور دارند.

منبع: ایسنا 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید