ماندگاری گردشگران در زنجان افزایش پیداکرده است | اتاق خبر
کد خبر: 306557
تاریخ انتشار: 14 دی 1394 - 20:44
مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان زنجان:
مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان گفت: ماندگاری گردشگران در استان زنجان نسبت به سالهای گذشته افزایش پیدا کرده است.

اتاق خبر- مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان گفت: ماندگاری گردشگران در استان زنجان نسبت به سالهای گذشته افزایش پیدا کرده است.

بنابراین گزارش یحیی رحمتی افزود: بالا بردن میزان توقف گرشگر در استان و مانایی آن برنامه اصلی میراث فرهنگی و گردشگری استان است و خوشبختانه طی دو سال گذشته ماندگاری گردشگران در استان زنجان افزایش یافته است.

وی اظهار کرد: توجه به ماندگاری مسافر در استان باعث توسعه اقتصاد استان می شود و در این راستا باید به بحث مهم صنعت گردشگری توجه ویژه شود.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان گفت: خوشبختانه درتابستان سال جاری ماندگاری گردشگر در استان زنجان نسبت به مدت مشابه سال گذشته بسیار افزایش داشته است و این مهم باید تدوام داشته باشد.

رحمتی تاکید کرد: امروزه توسعه اقتصاد با توجه به صنعت گردشگری امکان پذیر است و در این میان این اداره کل برنامه ریزی لازم برای توسعه این صنعت را در دستور کاری جدی خود قرار داده ولی تا زمانیکه میزان ماندگاری گردشگر در استان بالا نرود اقتصاداستان ضعیف خواهد بود.

وی گفت: توجه به بحث صنعت گردشگری در استان رونق اقتصادی و اشتغال را به دنبال دارد.

مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان زنجان تصریح کرد: توسعه گردشگری در استان زنجان نیاز به زیر ساخت دارد که در این راستا باید مدیریت لازم برای تحقق این امر مهم در دستور کار قرار گیرد.

رحمتی همچنین ازبازدید نظارتی از مجتمع های بین راهی خبر داد و گفت: این اداره بر ارائه خدمات مجتمع های بین راهی در طول سال نظارت لازم را دارد. 

منبع: مهر 

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید