قیمت انواع مودم‌های همراه 3G و 4G | اتاق خبر
کد خبر: 306794
تاریخ انتشار: 16 دی 1394 - 08:07
امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و اینترنتی شدن بسیاری از امور، کاربران بسیاری برای انجام کارهای روزمره از اینترنت استفاده می‌کنند. این کاربران برای اینکه در هر زمان و مکانی بتوانند به اینترنت دسترسی داشته باشند می‌توانند از مودم‌های همراه استفاده کنند.

اتاق خبر - این روزها اینترنت شخصی با مودم جیبی در میان بسیاری از کاربران رواج یافته است؛ به این صورت که هر کاربری با استفاده از یک مودم بسیار کم‌حجم در هر مکان و مسیری که می‌خواهد به اینترنت متصل می‌شود و امور آنلاین خود را انجام می‌دهد.

در حال حاضر اکثر اپراتورهایی که خود اینترنت همراه را به کاربران عرضه می‌کنند مودم‌های جیبی مختص خود را دارند و به کاربران ارائه می‌دهند که گویا این مودم‌ها تنها سیم‌کارت‌های مختص آن اپراتور را پشتیبانی می‌کنند. اما این مودم‌ها را نیز، می‌توان به‌صورت جداگانه تهیه کرد و حتی بعضی از آنها قابلیت پشتیبانی از چند اپراتور را دارا هستند. از آنجا که بعضی از مودم‌ها قابلیت پشتیبانی از چند اپراتور را دارند، در صورت عدم آنتن‌دهی در بعضی از مناطق می‌توان سیم‌کارت خود را تغییر داد. به هرحال استفاده از این مودم‌ها و سرعت آنها کاملا بستگی به اپراتور و ترافیک روی آنتنی که به آن متصل شده‌اید، دارد. به‌طور کل، این مودم‌ها هرکدام مشخصاتی دارند و با توجه به حجم کم‌شان می‌توان در همه مکان‌ها از آنها استفاده کرد و به اینترنت دسترسی داشت. در این جدول، قیمت و مشخصات چند نمونه از مودم‌های همراه 3G و 4G که در بازار موجودند، آورده شده است.

 
منبع: دنیای اقتصاد
کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید