Smoking-Stoper دستگاهی هوشمند برای ترک سیگار! | اتاق خبر
کد خبر: 307183
تاریخ انتشار: 17 دی 1394 - 21:36
در هیاهوی نمایشگاه CES لاس‌وگاس، علاوه بر شرکت‌های بزرگ و صاحب نام، استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های نوپا هم حضور دارند که محصولات جدید و ابداعات خود را به نمایش می‌گذارند.

اتاق خبر - یکی از این شرکت‌ها RegulSmoke است که دستگاه جدیدی را معرفی کرده که Smoking-Stoper نام دارد. دستگاهی که با متصل شدن به تلفن همراه یا تبلت شما و با استفاده از اپلیکیشنی مخصوص، عادت‌ها و میزان مصرف سیگار شما را بررسی می‌کند و به شما کمک می‌کند که این عادت ناسالم را ترک کنید. اگر واقعا قصد ترک سیگار را داشته باشید، این دستگاه راه‌کارهای پزشکی را در اختیارتان می‌گذارد.

این شرکت عنوان کرده که smoking-stoper با تمرکز بر عادت‌های مصرف سیگار فرد، علاقه او به ترک سیگار را بیشتر می‌کند. طراحان این دستگاه و اپلیکیشن از متخصصان ترک دخانیات کمک گرفته‌اند. این دستگاه به کاربران کمک می‌کند تا میزان اعتیاد به نیکوتن خود را با توجه به حالات فیزیکی، رفتاری، روان‌شناختی و تمایز احساسات خود، مدیریت کنند.

کاربران باید کیس مخصوص را به پاکت سیگار خود متصل کنند که با اپ موبایلی همگام سازی می‌شود و برنامه مخصوص هر فرد را به  او می‌دهد و برایش اهداف روزانه تعیین می‌کند. زمانی که این برنامه شروع به کار کند، فقط با توجه به برنامه و اهداف مشخص روزانه اجازه باز شدن پاکت برای برداشتن سیگار داده می‌شود.

این اپلیکیشن، با توجه به عادت‌های افراد سیگاری ۶۲ پروفایل را تعیین کرده تا بتواند اطلاعات بیشتر و کامل‌تری از کاربر کسب کند و برنامه بهتری را برایش تنظیم کند تا به تدریج مصرف روزانه را کم کند و پیشنهادات خود را با محوریت ۴ عامل ذکر شده ارایه کند. هم‌چنین به کاربران امکان می‌دهد که با استفاده از تلفن همراه یا تبلت خود، درباره برنامه ترک سیگار و اهداف تعیین شده خود با متخصصین ترک اعتیاد ارتباط برقرار کنند.

این دستگاه ترک سیگار در همین سال وارد بازار می‌شود ولی هنوز خبریاز قیمت و زمان دقیق عرضه آنمنتشر نشده است.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید