قربانی نزاع مرگبار در جنوب تهران جان چند بیمار را نجات داد | اتاق خبر
کد خبر: 307655
تاریخ انتشار: 19 دی 1394 - 17:38
تسنیم نوشت: خانواده مرد میانسالی که در جریان یک نزاع دچار مرگ مغزی شده بود، موافقت خود را برای اهدای اعضای بدن وی اعلام کردند.

اتاق خبر - ساعت 22 شانزدهم آذر ماه امسال مسئولان بیمارستان شهدای یافت آباد خبر قتل مرد جوانی که بر اثر جراحت در درگیری به این بیمارستان آورده شده بود را به مأموران کلانتری 161 ابوذر اعلام کردند که با اعلام این خبر تیمی از مأموران کلانتری به بیمارستان اعزام شدند.

پس از رسیدن مأموران به کلانتری و بررسی اولیه مشخص شد متهم به قتل این مرد جوان پس از درگیری با مقتول همراه با کادر اورژانس وی را به بیمارستان منتقل کرده‌اند که پس از بازداشت فرهاد توسط مأموران وی درباره جزئیات قتل ناصر به مأموران گفت: من با ناصر آشنایی قبلی دارم و صاحب یک بنگاه املاک هستم، ناصر نیز در نزدیکی بنگاه املاک سکونت دارد، ساعتی پیش در حال رد شدن از پیاده‌رو و در نزدیک بنگاه بودم، ناصر از پنجره منزلش تفاله چایی را بر روی سرم ریخت، من نیز که بسیار عصبانی شده بودم زنگ منزل ناصر را زدم و به او فحاشی کردم.

فرهاد 46 ساله اظهاراتش به مأموران را اینگونه ادامه داد: بعد از این ماجرا نیز به سمت بنگاه املاک رفتم که ناگهان ناصر وارد بنگاه شد و صندلی را برداشت و به سمت من پرت کرد، من جا خالی دادم و صندلی به من نخورد و با برداشتن چوب بیسبالی که در بنگاه نگه‌داری می‌کردم، ضربه‌ای به سر ناصر زدم و او نقش بر زمین شد که با دیدن حال ناصر با اورژانس تماس گرفتم و او را به بیمارستان منتقل کردیم.

بعد از تشکیل پرونده قتل عمد مراتب این ماجرا به بازپرس کشیک قتل اعلام شد که قاضی ایلخانی بازپرس هشتم دادسرای جنایی تهران دستور بازداشت متهم این پرونده و انتقال وی به اداره پلیس آگاهی تهران را صادر کرد.

با توجه به اینکه ناصر بر اثر مرگ مغزی فوت کرده بود، خانواده وی موافقت خود را برای اهدای اعضای بدن و حتی مغز استخوان ناصر اعلام کردند که مراحل پیوند اعضای بدن این فرد در بیمارستان مسیح‌دانشوری تهران انجام شد.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید