ترس از خشم مردم انزلی دلیل یک تصمیم پر سر و صدا! | اتاق خبر
کد خبر: 307844
تاریخ انتشار: 20 دی 1394 - 16:27
احمد دنیامالی می گوید شاید ملوان به لیگ برگردد اما این تصمیم را باید مسئولان عالیرتبه شهر بگیرند.

اتاق خبر - ملوان که امسال و در اوج بی پولی ، قدم به قدم لیگ را پیش می برد از اینکه تبعیض در نیروهای مسلح اتفاق افتاده به خشم آمده است و اعلام کرده از لیگ کناره گیری می کند. تیم ریشه دار شمال کشور در اوج بی پولی حالا با بی مهری هم روبرو شده است.

احمد دنیامالی رئیس هیات مدیره ملوان در این باره می گوید:«این تصمیم تنها به دلیل رفتاری که سر مهدی شریفی با ما شد ، نبود. سالهاست که به گفته هواداران ملوان ، مسئولان نیروی دریایی نتوانستند از حق این تیم به عنوان تیمی نظامی دفاع کنند و بازیکنان شان را بگیرند . برای همین هواداران ما دلخور هستند.

البته تیم مجمع دارد و مجمع تیم ، همه بزرگان شهر هستند که باید برای آینده اش تصمیم بگیرند و شاید تصمیم شان این باشد که در لیگ بازی کنند. ولی به هر حال هواداران دلچرکین شدند و می خواهند حق شان گرفته شود. آنها این قدر خشمگین بودند که ما فکر کردیم برای دفاع از حق شان باید تصمیمی عاجل گرفته شود.

روز گذشته با اعمال نفوذی عجیب ، مهدی شریفی که سرباز تیم ملوان شده بود ، از این تیم گرفته شد تا بتواند به تراکتورسازی تبریز بپیوندد. دلیل این تغییر کد را البته حمایت از نماینده آسیایی ایران اعلام کردند.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید