انفجار مرگبار انتحاری جاکارتا را لرزاند | اتاق خبر
کد خبر: 309051
تاریخ انتشار: 24 دی 1394 - 12:47
تسنیم نوشت: منابع خبری از وقوع چندین انفجار مهیب مقابل دفتر سازمان ملل در جاکارتا پایتخت اندونزی خبر می دهند.

اتاق خبر - حداقل صدای ۶ انفجار مهیب شنیده شده است و دست کم ۳ نفر کشته و ده‌ها نفر زخمی شدند.

شبکه تلویزیونی الجزیره از شنیده شدن صدای انفجار در مرکز پایتخت اندونزی خبر داد. منابع خبری اندونزی تعداد انفجارها را شش عدد اعلام کردند.

شبکه خبر هم از وقوع چندین انفجار مهیب در مقابل دفتر سازمان ملل در جاکارتا پایتخت اندونزی خبر داد. این انفجارها چندین کشته و زخمی برجا گذاشته است ولی هنوز آمار دقیقی از تلفات اعلام نشده است. برخی منابع هم اعلام کردند بین 1 تا 3 نفر کشته شدند. دلایل وقوع این انفجارها و یا عوامل آن هنوز اعلام نشده است.

تلویزیون اندونزی نیز با اعلام اینکه این 6 انفجار در مرکز جاکارتا رخ داده است، افزود: یکی از این انفجارها در یک قهوه خانه در نزدیکی دفتر سازمان ملل به وقوع پیوسته است.
تلویزیون اندونزی همچنین اعلام کرد که یک پلیس این کشور هدف تیراندازی قرار گرفته است. یک شاهد عینی نیز به رویترز گفت که وی صدای تیراندازی و چندین انفجار را در مرکز شهر جاکارتا شنیده است. خبرنگار خبرگزاری فرانسه نیز گفت که وی دست کم 6 قربانی این حوادث را که بر روی زمین افتاده بودند، دیده است. خبرگزاری رویترز به نقل از سخنگوی پلیس اندونزی اعلام کرد که این انفجارها توسط عوامل انتحاری به وقوع پیوسته است.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید