عده‌ای نان نظام را می‌خورند و نمکدان می‌شکنند | اتاق خبر
کد خبر: 309149
تاریخ انتشار: 25 دی 1394 - 02:58
محسن رضایی:
ایرنا نوشت: دبیر تشخیص مصلحت نظام، گفت: عده ای در حال حاضر بر سر سفره نظام مقدس جمهوری اسلامی ارتزاق می کنند و ضمن اظهار ناشکری نسبت به نظام طلبکارانه برخورد می کنند.

اتاق خبر - محسن رضایی در آئین گرامیداشت نخستین سالگرد شهادت سردار شهید 'حاج سید حمید تقوی فر' و یادواره 40 شهید مدافع حرم شهرستان ری گفت: متاسفانه یک سری بر سر کار آمده اند و با بلندگوی رسانه آنچنان طلبکارانه از جمهوری اسلامی سهم خواهی می کنند که گویی تمام خانواده آنان از ابتدا تاکنون در خدمت نظام بوده است.

وی در عین حال با تاکید بر اینکه منظورش از این صحبت ها گروه و جناح خاصی نیست، اظهار کرد: این افراد که از سابقه آنچنانی نیز در نظام مقدس جمهوری اسلامی برخوردار نیستند بر سر این سفره نظام می نشینند و ادعایشان آن است که رای مردم را دارند و با پشتوانه ملت حرف می زنند.

سرلشگر رضایی گفت: هنگامی که مطالعه می کنیم می بینیم هرچه افراد زحمت بیشتری برای انقلاب و جمهوری اسلامی کشیده اند کمتر طلبکارند و برعکس هرچه افراد کمتر برای انقلاب زحمت کشیده اند بیشتر طلبکارند و این یک واقعیت است که در جامعه دیده می شود.

وی با بیان اینکه، بیست هزار سانترفیوژ در این کشور درست شد و این موضوع تبدیل به یک میز مذاکره 10 تا 12 ساله شد که یک طرف ایران و از سوی دیگر همه قدرت های جهانی می نشستند، افزود:این میز مذاکره را چه کسانی درست کردند، اگر این مجاهدین هسته ای و جوانان انقلابی نبودند که اصلا میز گفت و گویی نبود و این سفره پهن نمی شد و ایران را تحویل نمی گرفتند.

رضایی بیان کرد: اگر ایران را در حال حاضر تحویل می گیرند برای راه اندازی این 20 هزار سانترفیوژ و اقداماتی همچون دستگیری اخیر سربازان قوی ترین ارتش دنیا که به حریم آب های ایران تجاوزه کرده بودند، است و اگر نبود اینگونه اقدامات هیچگاه وزیر خارجه و وزیر دفاع آمریکا آنقدر از موضع ذلت با ایران تماس نمی گرفتند.

دبیر تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر نبود فکرهای انقلابی بچه های سپاه و بسیج، فاز 15 و 16 عسلویه هیچگاه در شرایط تحریم ساخته و راه اندازی نمی شد و دیدیم که که اخیرا از سوی رئیس جمهوری این طرح ها افتتاح شد.

رضایی با تاکید براینکه، وحدت را برای پیشرفت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی می خواهیم، افزود: ما وحدت را برای تقسیم قدرت و تقسیم غنائم انقلاب نمی خواهیم چه بسا در حال حاضر یک عده نشسته اند و می گویند وحدت یعنی اینکه سهم ما را بدهید، آیا سهم شما را از شهدا بدهیم، وحدت سهم دادن نیست بلکه ادامه راه امام راحل (ره) و شهداست.

رضایی تصریح کرد: نباید کسانی به دنبال سهم خواهی باشد و برای آن دست به اقداماتی بزنند و فتنه ایجاد کنند و آرامش جامعه را برهم بزنند، نیروهای انقلاب همه چیز را تحت نظر دارند، اگر کسی شکایتی به مسائل انتخاباتی از طریق قانون عمل کند و ما نیازمند آرامش و حفظ اقتدار و امنیت داخلی هستیم.

دبیر تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه، دستان پشت پرده ای رژیم ساده لوح آل سعود را در مقابله با جهان اسلام هدایت می کنند گفت: حتی خود عربستانی ها نیز شاید ندانند که استکبار قصد تجزیه این کشور را نیز در سر می پروراند.

وی با اشاره به تصمیم اخیر رژیم آل سعود در واگذاری شرکت یکهزار میلیارد دلاری آرامکو در شرق عربستان به شرکت هایی از کشورهای اروپایی و یا آمریکا گفت: اگر سهامداران غربی این شرکت را بخرند به طور قطع شرق عربستان به کلی در دست آنها می افتد و پس از آن ارتش خود را وارد این منطقه خواهند کرد.

رضایی با اشاره به ورود جنگ غیر منطقی عربستان با یمن و ورود به بحرین و همچنین اتفاقاتی تلخی همچون حادثه منا گفت: رژیم آل سعود با اینگونه اقدامات تنها قصد برخورد با توان و قدرت ایران را دارد و می خواهد به کشورهای منطقه بگوید که روی قدرت ایران حساب نکنید.

وی افزود: در صورتیکه جمهوری اسلامی ایران یکبار دیگر با اقدام اخیر خود در دستگیری سربازان تا دندان مسلح آمریکایی بعنوان متجاوزین به حریم دریایی نشان داد که حتی قدرت آمریکا نیز در برابر ایران چیزی نیست و عربستان که جای خود را دارد.

وی افزود: البته جمهوری اسلامی ایران هنگامی که دید سربازان آمریکایی به اشتباه وارد حریم آب های ایران شده اند با آنها برخوردی کاملا اخلاقی داشت و آنها را تحویل نیروهای آمریکایی داد و عربستان آنقدر بی عقل است که اقتدار ایران را نمی بیند.

دبیر تشخیص مصلحت نظام گفت: به طور حتم روزی مردم مسلمان عربستان سردمداران رژیم فاسد آل سعود را به دلیل خیانت آنها به این کشور و جهان اسلام در خیابانهای این کشور اعدام خواهند کرد.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید