محمد خاکپور در آستانه بازی با ژاپن:آنها ستاره ندارند | اتاق خبر
کد خبر: 310939
تاریخ انتشار: 2 بهمن 1394 - 05:31
تسنیم نوشت:سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان حریف اینده این تیم را فاقد ستاره عنوان کرد.

اتاق خبر - محمد خاکپور در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال امید ایران مقابل امید ژاپن، اظهار داشت: این بازی برای هر دو تیم خیلی سخت خواهد بود و به  نوعی مرگ و زندگی است چرا که تیم بازنده باید به خانه بازگردد و تیم برنده به مسابقات ادامه دهد.

وی افزود: ژاپن یکی از قدرت‌های فوتبال آسیا است که 23 بازیکن نزدیک به هم دارد و فرقی نمی‌کند که کدام بازیکن‌شان در زمین به میدان می‌رود چرا که بازیکن شاخصی ندارند و به معنای واقعی فوتبال آنها نشأت گرفته از فرهنگ‌شان است. آنها برای رسیدن به خواسته‌های‌شان تلاش می‌کنند و برنامه دارند.

سرمربی تیم فوتبال امید ایران با اشاره به وضعیت تیم امید خاطر نشان کرد: ما بازیکنانی داریم که در هر لحظه از بازی می‌توانند نتیجه را تغییر دهند که ژاپنی‌ها می‌توانند از این حیث محروم باشند. بازی فردا برای هر دو تیم پر استرس خواهد بود. بازیکنان دو تیم جوان هستند و بازی‌های حذفی باشد برای آنها پر استرس خواهد بود. هر تیمی که در 90 دقیقه یا 120 دقیقه تمرکز داشته باشد، برنده است اما اگر تیمی اشتباه کند بازنده خواهد بود.

خاکپور در خصوص اینکه چه شناختی از تیم ژاپن دارد، عنوان کرد: ما بازی‌های این تیم را دیده و‌ آنالیز کرده‌ایم. آنها ستاره آنچنانی ندارند و همان‌طور که گفتم 23 بازیکن شبیه به هم دارند. امیدواریم که در بازی فردا بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم و نتیجه لازم را کسب کنیم. بچه‌های ما همه تلاش‌شان را خواهند کرد و از همه توانایی‌های‌شان برای شکست دادن ژاپن استفاده می‌کنند.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید