درگیری مسلحانه در ایرانشهر منجر به شهادت ۲ مامور انتظامی شد | اتاق خبر
کد خبر: 311196
تاریخ انتشار: 3 بهمن 1394 - 09:13
زاهدان- طی درگیری مأموران نیروی انتظامی با اشرار مسلح در شهرستان ایرانشهر دو تن از اشرار به هلاکت رسیدند.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی گفت: بر اثر این دیگری مسلحانه که شامگاه جمعه در یکی از خیابان های ایرانشهر به وقوع پیوست دو نفر از اشرار مسلح با تلاش نیروی انتظامی به هلاکت رسیدند.

سید باقر حسینی افزود: در پی مشاهده دو تن از اشرار با سابقه در شهرستان ایرانشهر، مأموران با آنان درگیر شدند اما به سبب همراه بودن خانواده اشرار مأموران جانب احتیاط را رعایت کرده تا به افراد غیرمسلح آسیب وارد نشود.

وی افزود: در پی این رعایت احتیاط دو تن از ماموران نیروی انتظامی در سیستان و بلوچستان به شهادت رسیدند و یک نفر دیگر نیز زخمی شد.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دشمنان همواره در بازه های زمانی مختلف در پی ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران هستند که در شرایط کنونی که نظام در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب و انتخابات پیش رو است، حفظ آگاهی و هوشیاری امری ضروری است.

وی افزود: بدون شک این اقدامات ددمنشانه از سوی تمامی مردم مومن و مسلمان استان چه شیعه و چه سنی محکوم بوده و در عزم جدی آنان برای ایجاد وحدت و یکپارچگی خللی وارد نخواهد کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی افزود: فتنه دشمنان اسلام در قالب ایجاد تقابل در بین ادیان و به نام دین و با استفاده از ترویج تفکر افراطی گری در راستای ایجاد تفرقه بین امت اسلامی و رسیدن به اهداف شوم نظام سلطه صورت می گیرد.

نماینده مردم سیستان در مجلس اظهار کرد: این گونه تحرک ها برای ایجاد ناامنی در جهت ترسیم غلط از اسلام صورت می گیرد لیکن این توطئه شوم با آگاهی و بصیرت ملت های آزاده و حق طلب نقش بر آب می شود.

فرماندار ایرانشهر نیز در تماس خبرنگار مهر ضمن تایید این درگیری مسلحانه و به هلاکت رسیدن اشرار و شهادت ماموران، ارائه توضیحات بیشتر در خصوص این اتفاق را منوط به  اطلاع رسانی معاونت امنیتی استانداری سیستان و بلوچستان دانست و به رغم تماس خبرنگار مهر با سخنگوی شورای تامین استان سیستان و بلوچستان پاسخی دریافت نشد.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید