سالار عقیلی از حضور در منو تو تا حذف از جشنواره موسیقی | اتاق خبر
کد خبر: 311939
تاریخ انتشار: 5 بهمن 1394 - 17:09
خبرآنلاین نوشت: بعد از حضور سالار عقیلی در شبکه منو تو، انتشار اخبار ضد و نقیض درباره‌ی عواقب حضور او در این شبکه، در صدر اخبار رسانه‌های اصولگرا قرار گرفته است.

به گزارش اتاق خبر به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، بعد از حضور دوازده دقیقه‌ای سالار عقیلی در شبکه «منو تو» و انتشار عکس‌هایش با مجری بی‌بی‌سی فارسی و عوامل شبکه منو تو، گمانه‌زنی‌های درباره حذف صدای این خواننده موسیقی سنتی از تیتراژ پایانی سریال «معمای شاه» مطرح شد اما علی لدنی، تهیه‌کننده سریال معمای شاه از حضور سالار عقیلی در شبکه‌های خارج از کشور اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت: من اطلاعی از حضور وی ندارم با این حال امیدوارم در پخش سریال مشکلی بوجود نیاید. در حال حاضر دستوری به ما ابلاغ نشده است.

اما امروز حضور سالار عقیلی در تلویزیون‌های بیگانه ابعاد تازه‌تری پیدا کرده است. رسانه های اصولگرا امروز از حذف سالار عقیلی از جشنواره موسیقی فجر خبر دادند و نوشتند: گروه موسیقی «وزیری» به سرپرستی کیوان ساکت و خوانندگی سالار عقیلی در تاریخ 23 بهمن ما بایده روی صحنه برود اما سالار عقیلی خواننده این گروه در این اجرا غائب خواهد بود و کیوان ساکت از خواننده ای دیگر استفاده می کند.این در حالی است که سالار عقیلی در نشست خبری گروه‌های حاضر در جشنواره سی و چهارم موسیقی فجر حضورش در این دوره از جشنواره را قطعی کرده بود و گفته بود:«وقتی دیدم تفکری پشت این دوره جشنواره است احساس کردم که جشنواره سی و یکم افتراقاتی با دوره‌های پیشینش دارد. احساس می‌کنم که جشنواره موسیقی فجر امسال حرفی برای گفتن داشته باشد.»

بعد از انتشار این خبر، محمدحسین نوش‌آبادی، سخنگوی وزارت ارشاد، اخذ هرگونه تصمیمی درباره سالار عقیلی را تکذیب کرد و تصمیم گیری درباره او را به زمان بازگشت او و ارائه توضیحاتش به وزارت ارشاد منوط کرد.به نظر می‌رسد اظهار نظر نوش‌ابادی در حال حاضر پایانی بر خبرسازی‌ها علیه این خواننده سنتی باشد.

سالار عقیلی خواننده‌ی موسیقی سنتی ایران، پیش از برگزاری کنسرت خود در لندن به استودیو من وتو رفت. عقیلی در برنامه منو تو پلاس شبکه منو تو از کنسرت‌‌هایش در شهرهای مختلف انگلیس و همچنین کنسرت‌های بعدی‌اش در آمریکا خبر داد.
این خواننده همچنین درباره چالش برگزاری کنسرت در خارج از ایران، گفت: در خارج از ایران هزینه برگزاری کنسرت بسیار بالا است. به عنوان نمونه در سالن برج میلاد، پیانویی است که می‌شود نواخت اما وقتی در اینجا خواستیم پیانو روی سن داشته باشیم، هزار و پانصد دلار هزینه اضافه طلب کردند.
به نظر میرسد حضور او در شبکه منو تو به منظور تبلیغ کنسرت‌هایش در در انگلیس و آمریکا بوده است.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید