در اتاق بازرگانی زنجان تشکیل گردید: دومین مجمع عمومی سالیانه اتحادیه صادرکنندگان استان زنجان | اتاق خبر
کد خبر: 312969
تاریخ انتشار: 9 بهمن 1394 - 00:16
دومین مجمع عمومی سالیانه اتحادیه صادرکنندگان استان زنجان با حضور اعضاء محترم اتحادیه در محل اتاق بازرگانی زنجان برگزار شد.

اتاق خبر- دومین مجمع عمومی سالیانه اتحادیه صادرکنندگان استان زنجان با حضور اعضاء محترم اتحادیه در محل اتاق بازرگانی زنجان برگزار شد. 

اتحادیه صادرکنندگان استان زنجان که اواخر سال ۹۲ به عنوان یکی از تشکل های تخصصی اتاق زنجان تاسیس و آغاز به کار نمود دوشنبه ۵ بهمن ماه ۹۴ به جهت انتخاب بازرس جدید تشکیل جلسه داد.

رنگ رونا دبیر اتحادیه صادرکنندگان زنجان طی ارائه گزارشی از سوی هیات مدیره در خصوص عملکرد دو سالانه ی اتحادیه، بیان داشت: با توجه به اینکه این اتحادیه تا کنون ۱۹ جلسه هیات مدیره تشکیل داده در پیگیری تصمیمات گرفته شده در این جلسات ، اقداماتی را انجام داده است.

رنگ رونا ضمن اشاره به عضوگیری اتحادیه، افتتاح حساب بانکی، ایجاد سایت اتحادیه ، ثبت اتحادیه در اتاق ایران و دریافت کد شناسه اتحادیه و … به عنوان اقدامات آن مجموعه ، مشارکت اتحادیه در تشکیل شرکت مادر تخصصی صادرات محصولات کشاورزی با کمیسیون کشاورزی اتاق و سازمان جهاد کشاورزی را نیز مطرح نمود.

همچنین در این جلسه سعید امیدی خزانه دار اتحادیه صادرکنندگان زنجان گزارش صورت های مالی از بدو تاسیس تا پایان آذرماه سال جاری اتحادیه را جهت بررسی و تصویب ارائه نمود.

فرشید ابتکار بازرس و حسابرس اتحادیه صادرکنندگان نیز گزارش مبنی بر اینکه تشکیل جلسات هیات مدیره در راستای پیگیری و تقویت اتحادیه و تعامل با اعضاء و سازمان های مرتبط بوده ، صورت های مالی ارائه شده را عاری از هر نوع تحریف ناشی از تخلف یا اشتباه دانست.

در پایان با توجه به پیشنهادات ارائه شده از سوی حاضرین در خصوص افزایش حق عضویت در اتحادیه صادرکنندگان از سه میلیون ریال به ۵ میلیون ریال تصمیم گیری شد و انتخاب بازرس با اکثریت آراء صورت گرفت.

پس از رای گیری آقای اسماعیلیان به عنوان بازرس اصلی و آقای منصوری بازرس علی البدل انتخاب و معرفی شدند و روزنامه ی مردم نو را به عنوان روزنامه کثیرالانتشار تعیین نمودند.

منبع: اتاق زنجان 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید