تکاپوی آماده‌سازی برای افتتاح با طعم سوختگی کارگر + تصاویر | اتاق خبر
کد خبر: 314803
تاریخ انتشار: 16 بهمن 1394 - 12:31
فرجام عجله!
تکاپوی آماده‌سازی نخستین هتل 5 ستاره استان سمنان برای افتتاح و سوختگی کارگر این هتل فرجام سفر معاون رئیس‌جمهوری به شهر سمنان بود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس از سمنان، امروز در حالی نخستین هتل 5 ستاره استان سمنان و مجموعه گوت‌که‌مال در سمنان با حضور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، استاندار سمنان و شماری از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان سمنان به بهره‌برداری رسید که کارگران مجموعه و مسئولان تا آخرین لحظات در حال انجام کارهای اجرایی و آماده‌سازی هتل بودند.

سوختگی کارگر نخستین هتل 5 ستاره استان سمنان نیز رهاورد دیگری از این شتاب در بهره‌برداری در دهه فجر بود که البته حال کارگر مصدوم گوت‌که‌مال خوب است.

سرمایه‌گذار نخستین هتل 5 ستاره استان سمنان می‌گوید: دیشب یکی از کارگران ما در اثر ایجاد جرقه و آتش‌سوزی در پارک آبی دچار مصدومیت و سوختگی شد.

سیدمهدی منوری افزود: وی در بیمارستان ساری بستری شده و حال عمومی وی رضایت‌بخش است؛ این کارگر حدود 30 سال سن دارد و تا زمان بهبودی، مجموعه هتل حمایت‌های لازم را از او خواهد داشت.

مجموعه گوت‌که‌مال از سال 1390 کلنگ خورده و 15 هزار مترمربع زیربنا دارد و شامل هتل پنج ستاره، دو رستوران، سالن پذیرایی و پارک آبی است و هتل پنج ستاره آن نیز 55 سوییت با گنجایش 140 نفر دارد.

 

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید