ملی‌پوشان کیک‌بوکسینگ راه دشواری برای فیکس شدن دارند | اتاق خبر
کد خبر: 315913
تاریخ انتشار: 19 بهمن 1394 - 22:54
حاج یوسف‌زاده:
مدیر فنی سازمان تیم‌های ملی رزمی گفت: ملی‌پوشان سال گذشته کیک بوکسینگ با توجه به حضور نیروهای خوب در انتخابی تیم ملی برای فیکس شدن در تیم با چالش بسیار جدی روبرو خواهند بود.

مدیر فنی سازمان تیم‌های ملی رزمی گفت: ملی‌پوشان سال گذشته کیک بوکسینگ با توجه به حضور نیروهای خوب در انتخابی تیم ملی برای فیکس شدن در تیم با چالش بسیار جدی روبرو خواهند بود.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از تسنیم، سعید حاج یوسف‌زاده عنوان کرد: انتخابی تیم ملی کیک‌بوکسینگ فدراسیون ورزش‌های رزمی با حضور ٣� تیم از ٢٨ کشور استان به میزبانی شهرستان گرمسار برگزار شد. این انتخابی در سطح بالایی برگزار شد.

وی ادامه داد: حضور بهترین و آماده‌ترین فایترهای اوزان هشت‌گانه کشور در لیست ثبت نام نفرات تیم‌های استانی نوید یک رقابت سراسر تکنیکی و فنی را به سازمان تیم‌های ملی می‌دهد و ملی‌پوشان سال گذشته با چالش بسیار جدی جهت تصاحب مجدد پیراهن تیم ملی روبرو خواهند بود.

مدیر فنی تیم‌های ملی رزمی اظهار داشت: به جرات می‌توان گفت در تمامی اوزان از همان بازی‌های آغازین جداول مختلف ، رنگ و بو و سطح بازی‌ها در حد یک فینال پرهیجان و تمام و کمال بود. پس از ٢ روز رقابت تماشایی بر روی دو رینگ مجزا در نهایت سازمان تیم‌های ملی نفرات فینالیست اوزان مختلف را شناخت و طبق برنامه‌های از پیش تعیین شده مقرر شد نفرات فینالیست هر وزن به اضافه دو نفر دیگر که توسط کمیته استعدادیابی و کارگروه فنی سازمان تیم‌های ملی شناسایی و معرفی شوند. به اردوی آماده‌سازی دعوت شوند.

وی گفت: لازم به ذکر است تمامی ملی‌پوشان سال ٩٤ تیم ملی کیک بوکسینگ در صورت حضور در مسابقه انتخابی و حتی در صورت شکست از حریفان جزو ٢ نفری که توسط کارگروه فنی در هر وزن معرفی می‌شوند در کنار نفرات فینالیست و نفر معرفی شده از سوی کمیته استعداد یابی به اردو دعوت خواهند شد.

یوسف زاده در پاسخ به این سوال که چرا هنوز نفرات نهایی دعوت‌‌شدگان به اردو به صورت رسمی معرفی نشدند، گفت: با توجه به این قانون که فایترها فقط در سال حق شرکت در یکی از انتخابی‌های تیم‌های ملی انجمن‌های هشت‌گانه فدراسیون را دارند و ورزشکاران مجاز نیستند به دفعات در انتخابی‌های انجمن‌های دیگر رقابت کنند، متاسفانه با وجود تعهدات کتبی مربیان تیم‌های مختلف، طبق اعتراضات کتبی واصله متوجه شدیم که چند نفر از فایترهایی که شرایط دعوت به اردو را احراز کرده‌اند دو هفته قبل در انتخابی تیم ملی موتای نیز شرکت کرده بودند و مغلوب حریفان خود شده‌اند، لذا جهت جلوگیری از هرگونه اشتباه و پایین آوردن ضریب خطا در حال تطبیق نفر به نفر شرکت کنندگان در دو انتخابی موتای و کیک بوکسینگ هستیم و به امید خدا تا پایان هفته لیست نفرات دعوت شده به اردو را رسما از طریق وب‌سایت فدراسیون اعلام خواهیم کرد.

منبع: تسنیم

نظرات
ADS
ADS
پربازدید