«صدای ملت» نه اصلاح‌طلب است نه اصولگرا | اتاق خبر
کد خبر: 316016
تاریخ انتشار: 20 بهمن 1394 - 07:36
مطهری در جمع خبرنگاران:
نماینده مردم تهران در مجلس نهم گفت: در این دوره از انتخابات همه جریان های سیاسی قانونمند هستند و جای نگرانی وجود ندارد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایلنا، علی مطهری در حاشیه همایش «جوانان، انقلاب و انتخابات» که به همت حزب اراده ملت ایران برگزار شد، باحضور در جمع خبرنگاران با تاکید بر لزوم رعایت قانون ازسوی شرکت کنندگان و برگزارکنندگان انتخابات، گفت: نمی توانیم بدون رعایت قانون انتخابات را برگزار کنیم. 

او گفت: همواره نحوه اجرای قانون مهم است و بالاخره هر قانونی قابل توجیه است.

مطهری ادامه داد: مجری قانون می تواند آن را به اشکال مختلف اجرا کند٬ اما مهم این است که مراجع قانونی قوانین را به درستی اجرا کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس در ادامه در پاسخ به سوال دیگری درخصوص میزان قانونمندی احزاب و جریان های سیاسی، اظهار داشت: معتقدم در این دوره از انتخابات همه جریان های سیاسی کاملا قانونمند هستند و از این بابت جای نگرانی نیست.

مطهری اضافه کرد: اگر ایرادی به نحوی اجرای قانون داریم باید به حکم مراجع قانونی تمکین کنیم، ولی اگر انتقادی داریم باید به سراغ اصلاح آن مرجع قانونی بپردازیم.

عضو کمیسیوت فرهنگی مجلس نهم در پاسخ به سوالی دیگری درباره پیش بینی خود از مجلس دهم نیز گفت: اگر مردم مشارکت بالایی در انتخابات داشته باشند، قطعا ما مجلس قوی تری خواهیم داشت. 

مطهری با بیا اینکه هنوز درباره تعداد نامزدهای اصلاح طلب در فهرست انتخاباتی «صدای ملت» به قطعیت نرسیده اند، خاطرنشان کرد: احتمالا مردم حضوری ۷۰ درصدی  را در انتخابات رقم خواهند زد.

این نماینده مردم تهران همچین با اشاره به احتمال حضورش در فهرست اصلاح طلبان، اعلام کرد: ما فهرست انتخاباتی «صدای ملت» را برای انتخابات خواهیم داشت و به غیر از آن هم ممکن است برخی افراد نام بنده را در لیست خود قرار دهند.

او در ادامه در تشریح اهداف جربان «صدای ملت» گفت: اگر بخواهیم «صدای ملت» را در یک جمله معرفی کنیم، باید بگوییم که این جریان نه اصلاح طلب است و نه اصولگرا و به نوعی نماینده جریان سوم است.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید