توییتر: در مقابله با آزار و سوءاستفاده جدی هستیم | اتاق خبر
کد خبر: 316510
تاریخ انتشار: 21 بهمن 1394 - 23:38
مدیران توییتر می گویند برای مقابله با سوءاستفاده از این سایت به منظور آزار و اذیت اینترنتی جدی هستند و امکاناتی را به همین منظور به توییتر افزوده اند.

اتاق خبر: قرار است شورایی نیز برای بررسی دقیق تر موضوع و ارتقای امنیت توییتر با حضور افراد متخصص تشکیل شود. اعضای این شورا در زمینه بهداشت روانی، جرائم اخلاقی مربوط به کودکان، امنیت و ... صاحب نظر خواهند بود و از نقاط مختلف جهان انتخاب می شوند.

بنا بر این گزارش به نقل از فارس؛ مدیران توییتر می‌گویند اقداماتی دائمی و مداوم در این زمینه صورت می گیرد، زیرا امنیت هرگز به طور کامل برقرار نشده و امری پایان یافته تلقی نمی شود.

توییتر مدتهاست به علت ناتوانی در حفاظت از کاربران خود که در معرض سواستفاده و تهدید بوده اند، مورد انتقاد قرار گرفته و برخی ضعف های حقوقی و قانونی نیز این وضعیت را تشدید کرده است. کاربران توییتر روزانه 500 میلیون پیام ارسال می کنند که بخشی از آنها برای ایجاد مزاحمت ارسال می شوند.

البته توییتر این روزها با چالش های مهم دیگری هم دست و پنجه نرم می کند که بخشی از آنها مربوط به احتمال حذف محدودیت ارسال 140 کاراکتر در هر پیام است. بسیاری از کاربران می گویند حذف این محدودیت و افزایش آن به 10 هزار کاراکتر چندان جذاب نخواهد بود.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید