۲۳ داوطلب در حوزه انتخابیه ساری و میان‌دورود رقابت می‌کنند | اتاق خبر
کد خبر: 318877
تاریخ انتشار: 29 بهمن 1394 - 14:31
رئیس ستاد انتخابیه ساری و میان درود:
رئیس ستاد انتخابیه ساری و میان‌دورود گفت: با انصراف یک نفر از کاندیدی‌های تائیدشده ۲۳ کاندیدا در این حوزه انتخابیه برای کسب دو صندلی در مجلس شورای اسلامی رقابت می‌کنند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر و به نقل از کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی حوزه انتخابیه ساری و میان‌دورود، احمد حسین زادگان اظهار کرد: تبلیغات رسمی و قانونی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی از فردا و به مدت هفت روز تا ۲۴ ساعت قبل از اخذ رأی ادامه خواهد داشت

وی با اشاره به اینکه نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی تا ۲۴ ساعت قبل از آغاز زمان رأی‌گیری، حق‌دارند نسبت به تبلیغات اقدام کنند، افزود: از نامزدهای انتخابات انتظار می‌رود بر اساس قانون عمل کرده و تبلیغات را  ضمن رعایت موارد مندرج در قانون در زمان مقرر انجام دهند.

فرماندار ساری بابیان اینکه مراکزی در سطح شهرهای شهرستان توسط شهرداری‌های تابعه  در نظر گرفته‌شده تا برای تبلیغات کاندیداها مورداستفاده قرار گیرد، گفت: در حوزه انتخابیه ساری و میان‌دورود ۲۳ کاندیدا به رقابت می‌پردازند و فضا برای تبلیغات همه کاندیداها فراهم است.

رئیس ستاد انتخابیه ساری و میان‌دورود با اشاره به اینکه ۵۲۳ شعبه اخذ رأی داریم که یک شعبه مربوط به ارامنه شمال کشور در خیابان رودکی مستقر است، تصریح کرد: بیش از سه هزار نیرو در حوزه انتخابیه ساری و میان‌دورود برای برگزاری انتخابات به‌کارگیری شدند.

حسین زادگان بابیان اینکه در برگزاری انتخابات، قانون را ملاک قرار می‌دهیم، گفت: مردم با حضور پرشور، نمایندگان خود را برای چهار سال دیگر انتخاب می‌کنند.

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید