پژو ۲۰۰۸ مدل ۲۰۱۷ را ببینید | اتاق خبر
کد خبر: 318977
تاریخ انتشار: 29 بهمن 1394 - 20:45
تغییرات پژو ۲۰۰۸ جزئی و مختصر به نظر می‌رسند. چراغ‌های جلو و جلوپنجره مشبک مشکی‌رنگ جلو اندکی تغییر را نشان می‌دهند. ضربه‌گیرها، ریل سقفی، اسپویلر عقب و درب عقب نیز به‌روز شده‌اند.

به گزارش اتاق خبر به نقل از اخبار خودرو تغییرات پژو ۲۰۰۸ جزئی و مختصر به نظر می‌رسند. چراغ‌های جلو و جلوپنجره مشبک مشکی‌رنگ جلو اندکی تغییر را نشان می‌دهند. ضربه‌گیرها، ریل سقفی، اسپویلر عقب و درب عقب نیز به‌روز شده‌اند.

Peugeot-2008_2017_800x600_wallpaper_01

اما مهم‌تر از تغییرات اندک چهره، به‌روزرسانی طیف گسترده‌ای از پیشرانه‌های این خودرو است. گزینه‌های قابل انتخاب شامل ۵ نسخه بنزینی و شش نسخه دیزلی می‌شوند. جالب اینکه تمامی موتورهای بنزینی قابل انتخاب، ۱٫۲ لیتری سه سیلندر در سطوح مختلفی از قدرت تولیدی و بهره‌وری سوخت می‌باشند.

کارآمدترین موتور این گروه، مدل PureTech 82 است که با یک گیربکس ۵ سرعته اتوماتیک جفت می‌شود. مصرف سوخت این مدل تنها ۴٫۴ لیتر در صد کیلومتر است. مدل PureTech 110 نیز با گیربکس ۵ سرعته دستی همین میزان سوخت مصرف می‌کند. قدرت خروجی موتورهای بنزینی از ۱۱۰ تا ۱۳۰ اسب بخار خواهد بود.

همانند موتورهای بنزینی، در گروه دیزلی‌ها نیز تنها موتور ۱٫۶ لیتری با خروجی‌های مختلف قابل انتخاب است. این پیشرانه‌ها به صورت استاندارد با یک گیربکس ۵ سرعته دستی جفت می‌شوند. یک گیربکس شش سرعته خودکار نیز قابل انتخاب است. مصرف سوخت مدل BlueHDi 100 S&S دیزلی تنها ۳٫۶ لیتر در هر صد کیلومتر اعلام شده است.

برای پژو ۲۰۰۸ مدل ۲۰۱۷ تریم GT-Line نیز اضافه شده که از مجموعه چرخ‌های ۱۷ اینچی با طراحی منحصربه‌فرد، جلوپنجره و قاب آینه‌ها و سقف مشکی رنگ، مه‌شکن و نشان GT روی گلگیرهای جلو سود می‌برد.

پژو ۲۰۰۸ یکی از گزینه‌های ورود و تولید در ایران است. قرار است این نسخه فیس لیفت در نمایشگاه ژنو امسال رونمایی شود.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید