مردم نوع تبلیغات کاندیداهای مجلس در شیراز را بررسی می کنند | اتاق خبر
کد خبر: 320175
تاریخ انتشار: 4 اسفند 1394 - 11:11
عضو شورای شهر شیراز گفت: مردم نوع تبلیغات کاندیداهای انتخابات مجلس در شیراز را مد نظر قرار داده و بررسی می کنند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، رضا محمدیان عصر دوشنبه در صحن علنی شورای شهر شیراز، گفت: قطعاً مردم کشور با حضور پر شور خود در روز جمعه هفت اسفند پای صندوق های رأی بار دیگر مشت محکمی بر دهان بدخواهان و دشمنان نظام خواهند زد.

وی ادامه داد: اما مردم ایران و بخصوص شهروندان شیراز از نمایندگان منتخب خود در دور آینده انتظاراتی هم خواهند داشت و آن اینکه در سایه همدلی، همزبانی و اتحاد خود با نمایندگان استان و به دور از هیاهوهای سیاسی و جناحی و شخصی بدنبال رفع مشکلات عدیده شهر شیراز و استان فارس بوده و با پیگیری استقرار مدیران مجرب و اختصاص اعتبارات مناسب و جذب سرمایه گذاران در عرصه های مختلف زمینه های عقب ماندگی استان و شهر شیراز مرتفع گردد.

عضو شورای شهر شیراز تاکید کرد: علیرغم اینکه متاسفانه برخی از کاندیداهای محترم با تخریب اموال عمومی و حتی فضای سبز شهری نسبت به انجام تبلیغات بسیار گسترده اقدام کرده اند که قطعاً در اذهان عمومی مردم تائیر منفی خواهد داشت و حتی بعضی دیگر با تخریب شخصیت جناحی و شخصی دیگر کاندیداها در فکر ایجاد محبوبیت برای خود هستند.

محمدیان تصریح کرد: اما مردم قطعاً با رشد بینش و آگاهی خود افراد صالح و برتر و اخلاق مدار را انتخاب خواهند کرد زیرا یکی از بحرانهای واقعی جامعه امروز ما بحران اخلاقی است.

عضو شورای شهر شیراز ادامه داد: بعنوان نماینده مردم شیراز لزوم تکریم ارباب رجوع و اثر مستقیم آن در جذب سرمایه گذار و حتی محقق شدن بودجه و داشتن شهری بهتر برای زندگی را تذکر می دهم زیرا برخی مدیران درب اتاقها را به روی مردم بسته اند و یا با روی تلخ مردم را ملاقات می کنند.

وی ادامه داد: بر فرض کسی مازاد از حق خود را مطالبه می کند آیا نمی شود با او هم با اخلاق خوب برخورد کرد و ضمن تذکر به او در مورد حقوق مربوطه از عدم انجام زیاده خواهی احتمالی عذرخواهی کرد.

عضو شورای شهر شیراز یادآور شد: به برخی مدیران و کارشناسان باید تذکر داد که در دوران رکود بازار ساخت و ساز می بایستی در تسهیل کار اداری مردم و سرعت در روند اجرایی پرونده و عدم بهانه گیری های بعضاً بی مورد و حتی در برخی موارد کارشکنی ها و عدم اتلاف وقت مردم کوشا باشند تا با تکریم بهتر مراجعین به شهرداری و کسب درآمد، شاهد تحقق بودجه حتی بیش از سقف مصوب باشیم.

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید