در جلسه بازیکنان پرسپولیس با سرپرست باشگاه چه گذشت؟ | اتاق خبر
کد خبر: 320276
تاریخ انتشار: 3 اسفند 1394 - 22:10
سرپرست باشگاه پرسپولیس پس از نشستی که با بازیکنان این تیم داشت اعتصاب کردن به خاطر مشکلات مالی و عمل نکردن باشگاه به تعهداتش را رد کرد و گفت: در این نشست به هم قول قهرمانی دادیم.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس تمرین عصر دوشنبه خود را به خاطر مشکلات مالی و عملی نشدن تعهدات باشگاه به جای زمین چمن در سالن برگزار کردند و پس از آن به نشانه اعتصاب اعلام کردند تا زمانی که مطالباتشان را دریافت نکنند در تمرینات شرکت نخواهند کرد.

به دنبال این اتفاقات بازیکنان راهی باشگاه شدند تا با علی اکبری طاهری سرپرست باشگاه نشستی را برگزار کنند. درحالی که بازیکنان خارجی هم راهی باشگاه شده بودند اما به آنها اعلام شد که از جلسه بیرون بروند. ماریچ، اومانیا و بنگستون در این نشست حضور پیدا نکردند.

به گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر طاهری پس از نشستی که با بازیکنان پرسپولیس داشت با رد اینکه تمرین نکردن سرخپوشان معنایش اعتصاب نیست در مورد دلایل نشست با بازیکنان گفت: آنطور که می گویند اعتصاب شده اصلا درست نیست. اعتصاب در فرهنگ ما معنای دیگری دارد که اصلا در این مورد صدق نمی کند.

وی در تشریح بیشتر اتفاقی که امروز برای بازیکنان پرسپولیس رخ داد گفت: صبح که به همراه آقای برانکو به ورزشگاه شهید کاظمی رفته بودیم تا بازدید از این ورزشگاه و امکانات ان داشته باشیم به ایشان عرض کردم که بعدازظهر به تمرین خواهم آمد تا با بازیکنان دیداری داشته باشم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: به خاطر مشغله کاری و مسائلی که وجود داشت بنده نرسیدم به ورزشگاه درفشی فر بروم و به بازیکنان پیغام دادم که به باشگاه بیایند تا باهم صحبت کنیم. در این جلسه هم در مورد مسائل مختلف با یکدیگر صحبت کردیم و بعد هم به یکدیگر قول قهرمانی دادیم و تمام شد.

علی اکبر طاهری در واکنش به پرسش خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا زمان خوبی برای اعتصاب بازیکنان انتخاب شده بود یا خیر، گفت: شما اول ثابت کنید اعتصاب بود! من توضیح را در این زمینه دادم اما ظاهرا شما دنبال چیز دیگری هستید. اگر می خواهید خبر داغ داشته باشید من به شما خبری می دهم که حال کنید! اگر توضیح من را قبول داشتید دیگر این پرسش را مطرح نمی کردید.

طاهری در پاسخ به این پرسش که آیا مشکلات مالی بازیکنان دلیل تمرین نکردن در زمین چمن بوده است گفت: به هر حال ممکن است هر بازیکنی مشکلات خاص خودش را داشته باشد. تمرین نکردن در چمن جزو حوزه اختیارات آقای برانکو است و ایشان باید در این زمینه توضیح بدهند اما همانطور که گفتم بحث اعتصاب و این مسائل نیست.

94104

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید