این انتخابات مکمل پیروزی برجام خواهد بود | اتاق خبر
کد خبر: 321324
تاریخ انتشار: 8 اسفند 1394 - 05:35
کتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی رای خود را به صندوق انداخت.

دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی امروز به همراه تنی چند از مدیران و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی در پای صندوق های رای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری حضور یافت و رای خود را به صندوق انداخت.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از ایسنا، دکتر میرزاده در حاشیه حضور خود برای شرکت در انتخابات، طی مصاحبه ای در رابطه با تاثیر حضور مردم در انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به دست مردم بر پا شده است. بنابراین شرکت در انتخابات یکی از پایه های اصلی استواری نظام است.

 

وی در ادامه، شرکت در انتخابات را وظیفه ملی و شرعی مردم ایران دانست و اظهار داشت: وظیفه ملی و اسلامی ماست که در انتخابات شرکت کنیم و از نظام خود حمایت کنیم.

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه انتخابات تاثیر بسیار زیادی در سطح بین المللی خواهد داشت، گفت: جهانیان امروز شاهد خواهند بود که مردم ایران پس از 37 سال همچنان پای نظام خود ایستاده اند. همچنانکه حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن جلوه دیگری از این پایبندی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود که جهان نظاره گر آن بود.

 

دکتر میرزاده همچنین بیان کرد: انتخابات انسجام و وحدت ملی ما را برای اجرای برنامه های توسعه ای توسط دولت بالا خواهد برد.

 

وی با اشاره به شعار سال «همدلی و همزبانی» گفت: امیدواریم مجلسی به روی کار آید که مشکلات مردم را حل کند و زمینه توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را با همکاری دولت بیش از پیش فراهم آورد.

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در رابطه با آینده پیش روی ایران اسلامی پس از برجام و انتخابات گفت: انتخابات ان شاالله مکمل پیروزی برجام خواهد بود.

براساس گزارش سایت دانشگاه آزاد، وی افزود: قطعاً با حضور فراگیر مردم در انتخابات و پای صندوق های رای، در کنار شرایط جدیدی که پس از برجام در سطح بین المللی برای کشور رقم خورده است، این انتخابات با تشکیل یک مجلس همراه و همگام با دولت می تواند یک انسجام ملی را برای توسعه کشور به ویژه در شرایط جدید به همراه داشته باشد.

منبع: ایسنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید