کارفرمایان 7 درصد معافیت از سهم بیمه شده جانبازان دارند | اتاق خبر
کد خبر: 321729
تاریخ انتشار: 9 اسفند 1394 - 09:35
جانبازان در پرداخت حق بیمه 7 درصد معافیت دارند.

به گزارش اتاق خبر به نقل از خبرآنلاین، روز گذشته کاربری در بیان مشکل خود نوشت:" آيا جانبازان شاغل‌ در كارگاه‌هاي مشمول‌قانون تأمين‌اجتماعي ‌از معافيت ‌7 درصد‌ سهم بيمه‌شده برخوردارند؟"

در همین زمینه روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی پاسخ داد:"  جانبازان شاغل در گارگاه‌هاي مشمول قانون تأمين‌اجتماعي با توجه به تبصره ماده 99 قانون برنامه چهارم توسعه و با ارائه کارت جانبازي يا گواهي‌هاي مربوطه به همراه فهرست‌های ارسالي ماهانه از سوی کارفرما مي‌توانند از معافيت 7 درصد سهم بيمه‌شده بيمه‌شدگان جانباز برخوردار شوند."

94110

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید