جهاددانشگاهی زنجان به حوزه کتاب دیجیتال ورود پیدا کرده است | اتاق خبر
کد خبر: 323021
تاریخ انتشار: 13 اسفند 1394 - 01:38
رئیس جهاددانشگاهی استان زنجان :
رئیس جهاددانشگاهی استان زنجان گفت:جهاد دانشگاهی زنجان یکی از راهکارهای مناسب برای استفاده مفید از فضای مجازی را شروع کرده و آن هم ورود به حوزه کتاب دیجیتال و اپلیکیشن مویابل می باشد.

اتاق خبر- رئیس جهاددانشگاهی استان زنجان گفت:جهاد دانشگاهی زنجان یکی از راهکارهای مناسب برای استفاده مفید از فضای مجازی را شروع کرده و آن هم ورود به حوزه کتاب دیجیتال و اپلیکیشن مویابل می باشد.

مهدی عباسی ظهر چهارشنبه در مراسم رونمایی از انمیشین زندگی شهیده فهیمه سیاری در جمع خبرنگاران، افزود: انتشارات جهاد دانشگاهی استان زنجان در مدت سه سال گذشته ۴۲ عنوان کتاب چاپ کرده که از این تعداد ۱۶ عنوان کتاب مربوط به سال جاری بوده است.

وی ادامه داد: در حدود دو سالی که انتشارات جهاددانشگاهی استان زنجان دوباره راه‌اندازی شد، حدود ۴۲ عنوان کتاب چاپ شده است و امسال نیز ۱۶ عنوان کتاب در جهاددانشگاهی استان چاپ شده است 

رئیس جهاددانشگاهی استان زنجان تاکید کرد : کتاب به عنوان یکی از مهم ترین ابزارهای مقابله با جنگ نرم دشمن محسوب می شود و در این راستا تقویت حوزه نشر در جهاد دانشگاهی می تواند توان مبارزه فرهنگی را افزایش دهد.

عباسی افزود: متاسفانه سرانه مطالعه در زنجان پایین است و ارتقای سرانه مطالعه در جامعه نیاز به فرهنگسازی دارد.

رئیس جهاد دانشگاهی استان زنجان تصریح کرد: برای افزایش سرانه مطالعه کتاب می توان از فضای مجازی به نحو مناسب استفاده کرد. 

عباسی گفت: جهاد دانشگاهی استان زنجان یکی از راهکارهای مناسب برای استفاده مفید از فضای مجازی را شروع کرده و آن هم ورود به حوزه کتاب دیجیتال و اپلیکیشن مویابل است.

وی یادآور شد: باید از فضای مجازی به نحو احسن استفاده کرد.

در پایان این مراسم از انیمشین زندگی شهیده فهیمه سیاری رونمایی شد.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید