پایان دوران رکود فرارسیده است | اتاق خبر
کد خبر: 323881
تاریخ انتشار: 17 اسفند 1394 - 09:50
«آینده نگر» ماهنامه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در شماره فروردین ماه سال 95، به موضوعات مختلف اقتصادی پرداخته است.

اتاق خبر: چهل و ششمین شماره نشریه «آینده نگر» منتشر شد. «آینده نگر» ماهنامه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در شماره فروردین ماه سال 95، داستان زندگی 28 کارآفرین، اقتصاددان، هنرمند و سیاستمدار موفق جهان را روایت می کند.

بنا بر این گزارش به نقل از اتاق بازرگانی؛ در این شماره از آینده نگر، در میزگردی با حضور اقتصاددانان برجسته کشور، موسی غنی نژاد، علینقی مشایخی، فرشاد فاطمی، حسین عبده تبریزی، احمد عزیزی و احمد دوست حسینی به بازسازی بخش خصوصی در اقتصاد ایران پرداخته شده و از 10 فعال و صاحب نظر اقتصادی درباره سرنوشت رکود اقتصادی ایران در سال 95 و افزایش سهم بخش خصوصی در اقتصاد امسال نظر خواهی شده. آینده نگر در بخش راهبرد به ناکامی ها و کامیابی های اقتصاد ایران در سال گذشته پرداخته و در بخش گزارشگر، در گزارشی میدانی-تحلیلی ظهور پدیده شرخران مدرن در اقتصاد ایران را روایت می کند.

سلامت جامعه یا رفاه اقتصادی، موضوع محوری بخش اقتصاد سیاسی در شماره نوروزی آینده نگر است که چالش های بازسازی اقتصادی ایران زیرسایه سلامت روانی جامعه را بررسی می کند. در بخش نماگر، تحلیل اقتصاددانان جهان از نفت ارزان، رشد اقتصادی چین، انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و پرونده اقتصادی در مورد عربستان سعودی به چاپ رسیده. آینده نگر به کارآفرینان و فعالان اقتصادی 13 کتاب و فیلم برای 13 روز عید پیشنهاد کرده و جدیدترین نشریات اقتصادی جهان در کیوسک آینده نگر به مخاطبان معرفی شده.

94109

نظرات
ADS
ADS
پربازدید