در ایران احساس امنیت کردم | اتاق خبر
کد خبر: 324056
تاریخ انتشار: 17 اسفند 1394 - 17:27
مدیر امنیت یوفا:
مدیر کل امنیت یوفا درباره امنیت ورزشگاه آزادی گفت: با وجود اینکه ۸۰ هزار هوادار در بازی پرسپولیس و تراکتور در ورزشگاه حضور داشتند اما احساس امنیت کردم.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از مهر، مارک تیمر، مدیر کل امنیت یوفا، در جریان مراسم کارگاه آموزشی امنیت در ورزشگاه ها گفت: من چند روزی است که در ایران حضور دارم و از حضور در ایران خشنود هستم. اولین بار هم است که به ایران آمده ام و امیدوارم که آخرین بار هم نباشد. من روز گذشته دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی را از نزدیک دیدم که بازی خیلی خوبی بود.

وی افزود: با وجود اینکه حدود ۸۰ هزار هوادار در ورزشگاه حضور داشتند اما در طول مدتی که در آزادی بودم به طور کامل احساس امنیت کردم با وجود اینکه ترقه هایی در ورزشگاه ترکانده شد اما به طور کامل در ورزشگاه احساس امنیت می کردم.

مدیر کل امنیت یوفا خاطرنشان کرد: من رئیس بخش امنیت یوفا هستم که از سال ۲۰۰۲ با این سازمان کارم را آغاز کرده ام و هدف من این نیست که به شما بگویم چطور یک بازی را به خوبی برگزار کنید بلکه قصد دارم مشکلاتی را که پیش روی برگزاری یک مسابقه است را نشان دهم تا از آن جلوگیری شود.

وی با اشاره به اغتشاشات در طول برگزاری مسابقات در اروپا به مشکلات اشاره کرد و گفت: ما مشکلاتی را برای برگزاری مسابقات پیش رو داریم اما باید تلاش کنیم تا امنیت را به خوبی در ورزشگاه ها ایجاد کنیم. در دهه ۸۰ میلادی فجایع زیادی را در طول برگزاری مسابقات فوتبال شاهد بودیم که متاسفانه افراد زیادی نیز جانشان را به این خاطر از دست دادند اما باید امنیت برگزار شود.

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید