مقررات منع رفت و آمد در بن قردان در تونس | اتاق خبر
کد خبر: 324145
تاریخ انتشار: 18 اسفند 1394 - 00:48
رسانه ها از اعمال مقررات منع آمد و شد در بن قردان در جنوب شرقی تونس و هم مرز با لیبی و درخواست رئیس پارلمان برای نشست اضطراری در این زمینه خبر دادند.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از شبکه روسیا الیوم، منابع آگاه از اعمال مقررات منع آمد و شد در بن قردان در جنوب شرقی تونس خبر دادند.

این درحالی است که ساعاتی قبل نیروهای امنیتی تونس نبرد سنگینی با تروریست در این شهر داشتند که در جریان این نبرد هشت نفر کشته و سه نفر دیگر زخمی شدند. در این نبرد همچنین ۲۹ تروریست کشته شدند.

شبکه العربیه نیز گزارش داده بود که نیروهای امنیتی تونس منزلی را در شهر بن قردان در جنوب شرقی تونس محاصره کرده اند که در آن ۱۰ تروریست کمین گرفته اند.

در جریان نبرد ارتش تونس با تروریست ها در بن قردان در نزدیکی مرز با لیبی، مقامات تونسی از ساکنان این شهر خواسته بودند که در خانه های خود بمانند.

از سوی دیگر محمد الناصر رئیس پارلمان تونس خواستار نشست اضطراری برای بررسی اوضاع بن قردان به دنبال یورش تروریستی که مراکز نظامی و امنیتی این منطقه را هدف قرار داد، شدند.

شایان ذکر است که بن قردان از توابع استان مدنین تونس است که در جنوب شرقی این کشور و نزدیکی مرز با لیبی که از هرج و مرج و بی ثباتی رنج می برد قرار دارد.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید