توزیع میوه شب عید شهرستان‌های استان تهران آغاز شد | اتاق خبر
کد خبر: 326149
تاریخ انتشار: 25 اسفند 1394 - 18:42
مدیر تنظیم بازار محصولات و نهاده‌های کشاورزی جهاد کشاورزی استان تهران با بیان اینکه توزیع میوه شب عید با قیمت مصوب در استان تهران آغاز شده است، گفت: هر کیلو‌گرم سیب با قیمت 2200 و پرتقال 2100 تومان تعیین شد.

اتاق خبر: علی عابدی مدیر تنظیم بازار محصولات و نهاده‌های کشاورزی جهاد کشاورزی استان تهران با بیان اینکه توزیع میوه شب عید در برخی از شهرستان‌های استان تهران از امروز آغاز شد، گفت: توزیع میوه شب عید در شهرستان‌های استان تهران به جز ری و شمیرانات از امروز آغاز شد.

بنا بر این گزارش به نقل از فارس، وی افزود: قیمت هر کیلوگرم پرتقال در شهرستان‌های استان تهران 2100 تومان و هر کیلو سیب 2200 تومان تعیین شده است.

مدیر تنظیم بازار محصولات و نهاده‌های کشاورزی استان تهران تصریح کرد: توزیع میوه شب عید با قیمت مصوب در تهران، ری و شمیرانات از 20 اسفند آغاز شده و امروز هر کیلو پرتقال با قیمت 2450 تومان و هر کیلو سیب با قیمت 2200 تومان در این مناطق عرضه می‌شود.

عابدی بیان داشت: توزیع سیب و پرتقال با قیمت مصوب تا 15 فروردین ماه ادامه دارد، اما قیمت این دو محصول در تهران روزانه و براساس نرخ‌نامه سازمان میادین میوه و تره‌بار شهر تهران تعیین می‌شود.

وی افزود: در استان تهران بیش از 320 مرکز عرضه در نظر گرفته شده که 40 مرکز عرضه مربوط به میادین میوه و تره‌بار شهر تهران است و مابقی در شهرستان‌ها و مراکز خرده‌فروشی قرار دارد.

94109

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید