معاون اول رییس‌جمهور سال نو را تبریک گفت | اتاق خبر
کد خبر: 327267
تاریخ انتشار: 2 فروردین 1395 - 10:50
همزمان با فرا رسیدن سال نو اسحاق جهانگیری معاون اول رییس‌جمهور با انتشار پیامی در فضای مجازی سال جدید را به مردم تبریک گفت.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، همزمان با فرا رسیدن سال نو «اسحاق جهانگیری» معاون اول رییس‌جمهور با انتشار پیامی در فضای مجازی سال جدید را به مردم تبریک گفت. متن پیام نوروزی وی که در صفحه شخصی او در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر شده، به شرح زیر است:

«برآمد باد صبح و بوی نوروز

به کام دوستان و بخت پیروز

مبارک بادت این سال و همه سال

همایون بادت این روز و همه روز

عیدی دیگر رسید و سالی نو آغاز شد. سالی که ان شاالله نیکویی از بهارش پیدا شده است. مردم شریف و بزرگوار ایران، اسفند ماه را با حماسه مشارکت و رقابت در انتخابات مقدمه بهار کردند و نشان دادند که قدرت رأی و انتخاب ملت هم می تواند پشتوانه «اقتدار ملی» و هم «گشاینده چشم انداز امید» برای ملت و دولت باشد.

امیدوارم سال ۹۵ طلیعه ای بر این چشم انداز نو باشد و نوروز امسال، روز نو شدن زندگی یکایک شهروندان ایرانی و ایرانیان در دور و نزدیک جهان گردد.

از خدای بزرگ در این لحظه ها و روزهای مبارک می خواهم که به یمن این طراوت و زندگی دوباره «تاریخ» و «طبیعت» و «فرهنگ»، فضای شادی، دوستی، آشتی، گفت‌و‌گو، امید، خرد و زیبایی را در پهنه ایران عزیزمان و در آشکار و پنهان جامعه گشاده‌تر فرماید.

یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال»

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید