راههای مازندران روان است | اتاق خبر
کد خبر: 327368
تاریخ انتشار: 2 فروردین 1395 - 13:31
رئیس پلیس‌راه مازندران ترافیک محورهای اصلی استان را روان اعلام و به مسافران توصیه کرد تا برای تردد از مسیرهای کوهستانی، زنجیر چرخ و وسایل گرمایشی به همراه داشته باشند.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، سرهنگ جعفر محمد نژاد پیش از ظهر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران بابیان اینکه امیدواریم مسافران با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی سفر خوبی داشته باشند، اظهار داشت: وضعیت محورهای مواصلاتی استان را مناسب و خوشبختانه در هیچ محور با مشکل خاصی مواجه نیستیم.

وی با اعلام اینکه در همه محورهای مواصلاتی استان ترافیک روان اظهار داشت: با توجه به بارندگی و شرایط جوی هوا و لغزندگی جاده‌ها باید بااحتیاط و با سرعت مطمئنه تردد کنند.

رئیس پلیس‌راه استان از مسافران خواست تا در سفر به روستاهای بالادست و کوهستانی گردشگران از زنجیر چرخ، وسایل گرمایشی و آذوقه به همراه داشته باشند و مسافران باید با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و بدون تخلف و سرعت‌بالا به سفر خود ادامه دهند.

رئیس پلیس‌راه مازندران با اشاره به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های استان که هرساله شاهد ورود مسافران و گردشگران بسیار است، گفت: با توجه به اینکه مازندران میزبان مسافران نوروزی در پیک سفرهای نورزی است برنامه‌ریزی‌های مناسب و مطلوب برای آرامش گردشگران صورت گرفته است.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید