مبارزه پرندگان برای رسیدن به آرامش در انیمیشن «پرندگان خشمگین» | اتاق خبر
کد خبر: 327397
تاریخ انتشار: 3 فروردین 1395 - 11:43
انیمیشن سینمایی «پرندگان خشمگین» که براساس مجموعه بازی‌های کامپیوتری محبوبی به همین نام ساخته شده و قرار است در آینده‌ای نزدیک به نمایش درآید.

به گزارش اتاق خبر،انیمیشن سینمایی «پرندگان خشمگین» یک انیمیشن سه بعدی به کارگردانی مشترک «کلی کایتیس» و «فرگال ریلی» است که 20 می سال میلادی جاری در کشورهای ایالات متحده آمریکا، انگلستان و فنلاند به نمایش در خواهد آمد.

 

 

 

 

 

 

 

این انیمیشن سینمایی محصول مشترک کشورهای ایالات متحده آمریکا و فنلاند است که با بودجه‌ای معادل 80 میلیون دلار ساخته شده است.

 

 

فیلم سینمایی پرندگان خشمگین براساس بازی‌های ویدئویی به همین نام ساخته شده و بازیگران مطرحی چون «جیسون سودیکیس»، «جش گد»، «دنی مک‌براید»، «بیل هادر»، «مایا رودولف» و «پیتر دینکلیج» در آن صداپیشگی کرده‌اند.

 

 

 

 

 

 

«پرندگان خشمگین» محصول کمپانی فیلمسازی «سونی پیکچرز» است که نویسندگی آن را «جان ویتی» و تهیه‌کنندگی آن را نیز تیم دو نفره «جان کوهن» و «کاترین ویندر» به عهده داشته‌اند. کمپانی «کلمبیا پیکچرز» نیز این فیلم را اکران و توزیع خواهد کرد.

 

 

 

 

این انیمیشن داستان تعداد زیادی از پرندگان است که در صلح و آرامش کامل در بهشتی کوچک متعلق به پرندگان به دور از هرگونه جنگ و دشمنی زندگی می‌کنند. روزی آن متوجه حضور مشکوک و مرموز تعداد خوک در سرزمینشان می‌شوند. تمام پرندگان با یکدیگر متحد می‌شوند تا راز حضور این خوک‌ها و هدفشان از حضور در سرزمینشان را کشف کنند.

منبع:فارس

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید