تکذیب دستیابی به توافق سیاسی در یمن | اتاق خبر
کد خبر: 327485
تاریخ انتشار: 4 فروردین 1395 - 04:53
فرستاده سازمان ملل به یمن اخبار منتشره در خصوص دستیابی به توافق سیاسی در یمن را رد کرد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از روسیا الیوم، «اسماعیل ولد الشیخ» فرستاده سازمان ملل به یمن اخبار منتشره از سوی رسانه ها مبنی بر دستیابی به توافق سیاسی در یمن را رد کرد.

ولد الشیخ در صفحه خود در توئیتر نوشت: رسانه ها طی روزهای گذشته اطلاعات نادرستی را به نقل از صفحه فیسبوکی که خود را منتسب به من دانسته بود منتشر کردند و من می خواهم که قبل از انتشار هر اطلاعاتی از درستی آن اطمینان حاصل کنید.

برخی از رسانه ها به نقل از ولد الشیخ خبری را در خصوص توافق برای حل سیاسی در یمن و تشکیل دولت وحدت ملی در این کشور منتشر کرده و اعلام کردند که تمام طرف های یمنی در خصوص میزبانی کویت از دور بعدی مذاکرات صلح یمن توافق کرده اند.

فرستاده سازمان ملل به یمن در صفحه رسمی خود تنها به گفتن اینکه فضای دیدار با نمایندگان انصارالله و حزب کنگره مردمی مثبت و سازنده بود و آماده سازی برای دور بعدی مذاکرات صلح یمن در جریان می باشد، اکتفا کرده است.

لازم به ذکر است که فرستاده سازمان ملل به یمن روز دوشنبه صنعاء پایتخت این کشور را پس از سفری سه روزه ترک کرد. وی در جریان این سفر با نمایندگان جنبش انصارالله و حزب کنگره مردمی به ریاست علی عبدالله صالح دیدار کرد.

منبع: مهر

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید