امنیت ایران در مقایسه با کشورهای منطقه قابل قیاس نیست | اتاق خبر
کد خبر: 327599
تاریخ انتشار: 4 فروردین 1395 - 19:56
ایسنا نوشت: معاون آماد و پشتیبانی ناجا با حضور در قرارگاه نوروزی امام علی(ع) گفت: امروز تمام فعالیت های اجتماعی تحت تاثیر امنیت قرار دارند دریافته اند که امنیت ایران در مقایسه با کشور های منطقه قابل قیاس نیست.

اتاق خبر - سردار رحمت الله محمدی در جمع اعضای قرارگاه نوروزی امام علی(ع) ضمن تبریک نوروز، گفت: اگر کسانی که برنامه ریزی سفری دارند احساس کنند این سفر به راحتی و با احساس امنیت در مبدا و مقصد انجام خواهد شد، ارامش خاطر می یابند.

وی افزود: همه این احساس امنیت توسط افرادی که در صحنه عمل حضور دارند ایجاد می شود و تا این امنیت برقرار نباشد هیچ حرکتی پیش نمی رود.

سردار محمدی بیان داشت: امروز تمام فعالیت های اجتماعی تحت تاثیر امنیت قرار دارند و دریافته اند که امنیت ایران در مقایسه با کشور های منطقه قابل قیاس نیست.

او بیان کرد: امروز احساس ناامنی بسیاری از کشورهای جهان و منطقه را به ستوه آورده است اما ما باید به تامین امنیت کمک کنیم.

معاون آماد و پشتیبانی ناجا گفت: همه تامین امنیت را وظیفه پلیس می دانند اما تمام دستگاه ها در تامین امنیت نقش اساسی دارند.

وی افزود: امروز نه تنها در استان کرمان بلکه در تمام کشور امینیت خوبی برقرار است و افزایش نرخ جرایم، تخلفات رانندگی را کاهش داده اما تخلفات فردی همچنان قربانی می گیرد.

براساس گزارش سایت پلیس، سردار محمدی گفت: تخلفات فردی رانندگان مثل خواب آلودگی هنگام رانندگی یکی از معضلات در حوزه وقوع تصادفات است.

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید