اسکان ۵۰۰ هزار مسافر در روستاها | اتاق خبر
کد خبر: 327644
تاریخ انتشار: 5 فروردین 1395 - 06:33
استاندار مازندران مطرح کرد:
استاندار مازندران با اشاره به اقامت بیش از ۵۰۰ هزار نفر شب در روستاهای استان از مسافران خواست تا به روستاها که در واقع شهرکوچک با امکانات لازم است، سفر کنند.

اتاق خبر- استاندار مازندران با اشاره به اقامت بیش از ۵۰۰ هزار نفر شب در روستاهای استان از مسافران خواست تا به روستاها که در واقع شهرکوچک با امکانات لازم است، سفر کنند.

ربیع فلاح جلودار بعدازظهر چهارشنبه در حاشیه افتتاح نمایشگاه ملی صنایع‌دستی در نوشهر به بازدیدهای انجام‌شده اشاره و اضافه کرد: ستاد سفرهای نوروزی بسیار فعالانه پای‌کار عمل می‌کنند و خدمات خوبی ارائه داده‌اند.

وی به شعار سال جاری مبنی بر اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری هرسال به لحاظ اهمیت آن سال، شعاری تعیین می‌کنند و در راستای شعار سال جاری با توجه به مشکلات اقتصادی، دنبال رونق اقتصادی و اشتغال‌زایی هستیم.

استاندار مازندران تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی امسال به شکل ویژه در دستور کار قرار دارد و در این راستا قرارگاهی از روز شنبه در استان راه‌اندازی می‌شود و با توجه به اینکه مازندران زیرساخت‌های خوبی دارد، در سال گذشته نیز اقدامات خوبی درزمینهٔ اقتصاد مقاومتی صورت گرفته است.

فلاح جلودار، صنایع‌دستی را از ملزومات توسعه اقتصاد مقاومتی بیان کرد و گفت: صنایع‌دستی زمانی رونق گذشته خود را نداشته است ولی دریکی دوسال اخیر نمایشگاه‌های خوبی در استان داشتیم.

استاندار مازندران از تشکیل و راه‌اندازی ۸۰۰ غرفه صنایع‌دستی در استان خبر داد و گفت:: از این تعداد ۱۰۰ غرفه در نوشهر دایر شده است و درزمینهٔ صنایع‌دستی علاوه بر توجه به کیفیت باید هزینه‌های تمام‌شده را کاهش دهیم.

فلاح جلودار عنوان کرد: امیدواریم سال جاری اقدامات خوبی برای توسعه صنایع‌دستی استان رقم زنیم و تلاش کنیم تا زمینه‌های صنایع‌دستی را فعال و شناسایی کنیم.

وی به سیاست محوری دولت در راستای صنعت مولد اشاره کرد و گفت: صنایع‌دستی یکی از راههای دستیابی و تحقق اقتصاد مقاومتی است.

استاندار مازندران با اشاره به ابلاغ قرارگاه عملیاتی اقتصاد مقاومتی عنوان کرد: دستگاه‌های مسئول و پشتیبان باید خود را برای کار بزرگ که درشان و منزلت هم استانی‌هاست آماده شوند.

فلاح جلودار بابیان ظرفیت‌های استان در بخش‌های مختلف ازجمله صنایع‌دستی، صنعت و معدن افزود: باید از ظرفیت بخش‌های مختلف برای تحقق شعار سال جاری استفاده کنیم و امسال، سال برنامه و اقدام خواهد بود.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید