۱۹۴ هزار داروی غيرمجاز در گلستان کشف شد | اتاق خبر
کد خبر: 327652
تاریخ انتشار: 5 فروردین 1395 - 08:22
فرمانده انتظامی گلستان:
فرمانده انتظامی استان گلستان از كشف ۱۹۴ هزار قلم داروی غير مجاز در راستای طرح عمليات مبارزه با قاچاق كالا خبر داد.

اتاق خبر- فرمانده انتظامی استان گلستان از كشف ۱۹۴ هزار قلم داروی غير مجاز در راستای طرح عمليات مبارزه با قاچاق كالا خبر داد.

سردار سيد محمود ميرفيضی اظهار کرد: پليس در تعامل و همكاری با سازمان­ های مرتبط در بحث مبارزه با قاچاق كالا اقدامات بسيار خوب و هدفمندی را در دستور كار قرار داده است.

وی افزود: در همين راستا اداره مبارزه با قاچاق كالا پليس آگاهی با هماهنگي مراجع قضایی در طول سال طرح­ های ويژه مبارزه با قاچاق كالا را در دستور كار قرار داده است.

میرفیضی با بیان اینکه با تلاش ماموران اداره مبارزه با قاچاق كالا بيش از ۱۹۴ هزار قلم انواع داروی غيرمجاز در سطح استان كشف شده است، خاطرنشان کرد: در پی کشف این داروها ۹ نفر از عوامل توزيع دارو غير مجاز شناسايی و دستگير شدند.

فرمانده انتظامی استان گلستان بیان کرد: همچنين طی ۲۴ ساعت گذشته بيش از سه هزار و ۲۱۰ قوطی مواد غذايی خارجی و ۲۰۰ كيلوگرم بادام هندی نيز كشف و در اين رابطه نيز دو نفر دستگير و پس از تشكيل پرونده تحويل مراجع قضائی شدند.

او در پايان ضمن تاكيد بر عزم ملی در برخورد با عوامل توزيع قاچاق كالا، از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در خصوص اماكن توزيع قاچاق كالا را در تماس با مركز فوريت ­های پليسی ۱۱۰ گزارش كنند.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید