۷۰ هزار دانش آموز زنجانی در طرح همیار پلیس عید نوروز شرکت کردند | اتاق خبر
کد خبر: 327732
تاریخ انتشار: 6 فروردین 1395 - 01:56
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان:
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: عید نوروز امسال بیش از ۷۰ هزار دانش آموز زنجانی در طرح همیار پلیس شرکت کردند.

اتاق خبر-  رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: عید نوروز امسال بیش از ۷۰ هزار دانش آموز زنجانی در طرح همیار پلیس شرکت کردند.

سرهنگ رمضان آفریدون به طرح همیار پلیس در عید نوروز اشاره کرد و افزود: در طرح همیاران پلیس از دانش آموزان استفاده می شود.

وی اظهار کرد: در ایام نوروز از ظرفیت بیش از ۷۰ هزار دانش آموز زنجانی استفاده شده تا با ارائه پوستر و سی دی های آموزشی در خصوص قوانین راهنمایی و رانندگی، رانندگان را به سفری ایمن تشویق می کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی در استان زنجان طی چند سال گذشته این طرح را در استان اجرا می کند.

سرهنگ آفریدون تصریح کرد: این دانش آموزان توسط کارشناسان راهنمایی  و رانندگی آموزش داده می شوند و کار این دانش آموزان هم ارشاد بوده و هیچ گونه جریمه ای وجود ندارد.

وی گفت: خوشبختانه در استان زنجان طرح همیار پلیس به خوبی اجرا می شود و تاکنون توفیقات خوبی هم داشته است.

سرهنگ افریدون یادآور شد:  نوروز سال گذشته پلیس زنجان از ظرفیت طرح همیار پلیس استفاده کرد و تصادفات هم به صورت محسوسی کاهش داشت چرا که دانش آموزان تاثیر خوبی در بزرگترها دارند.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید