تفکر جهادی در حوزه اقتصاد حاکم شود | اتاق خبر
کد خبر: 328668
تاریخ انتشار: 10 فروردین 1395 - 18:36
استاندار مازندران گفت: در حوزه اشتغال و اقتصاد باید همانند دوران جنگ عمل کرد و تفکر جهادی در حوزه اقتصاد باید حاکم شود.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، ربیع فلاح پیش از ظهر سه‌شنبه در دیدار نوروزی جمعی از ائمه جمعه مازندران با تبریک سال جدید و تقارن ابتدا وانتهای سال ۹۵ با میلاد خجسته حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: انشاء الله امسال در سایه و پرتو معنویت و عنایت حضرت فاطمه زهرا (س) سالی موفقیت‌آمیز و پرثمر برای مردم عزیز ما باشد.

وی تأکید کرد: با حل مشکل اقتصادی مشکلات حوزه فرهنگ و اجتماع نیز مرتفع خواهد شد و مقام معظم رهبری نیز در سال ۹۵ اولویت اصلی را حل مشکلات اقتصادی مردم اعلام کردند.

مقام عالی دولت در استان از همکاری و مساعدت نماینده ولی‌فقیه در استان و ائمه جمعه مازندران تقدیر و تشکر و تصریح کرد: با همکاری ائمه جمعه و همه چهرهای سیاسی واداری شاهد ایجاد همدلی و هم‌زبانی و همگرایی در استان بوده‌ایم و امیدواریم این روحیه و شیوه در تمام فعالیت‌های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی در سال جاری نیز متجلی شود.

در این جلسه حجت‌الاسلام انتظاری دبیر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه مازندران از تلاش جهادی استاندار مازندران تقدیر و تشکر کرد و گفت: الحمدالله مدیریت ارشد استان در تحقق شعار سال پیشتاز و پیشگامند و از زحمات استاندار محبوب، پرتلاش و ولائی مازندران تقدیر و تشکر می‌کنیم.

وی خواستار برگزاری جلسه مشترک ائمه جمعه و مدیران مازندران برای هماهنگی در تحقق شعار سال در مازندران شد.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید