راهیان نور خاری در چشم دشمنان است | اتاق خبر
کد خبر: 329258
تاریخ انتشار: 13 فروردین 1395 - 22:47
نماینده اهواز در مجلس:
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: راهیان نور حرکتی است که کشور را برای سال های آینده بیمه می کند و این خاری در چشم دشمنان است.

اتاق خبر- عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: راهیان نور حرکتی است که کشور را برای سال های آینده بیمه می کند و این خاری در چشم دشمنان است.

سید شریف حسینی اظهار کرد: خوشبختانه با تمهیدات صورت گرفته، حرکت کاروان های راهیان نور به سمت مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس استان خوزستان سال به سال با کمیت و کیفیت بالاتری انجام می شود.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی افزود: امسال این حرکت از نظم و کیفیت بسیار بالایی برخوردار بود و طبق گفته مسئولان راهیان نور کشور امسال هم شاهد افزایش تعداد زائران راهیان نور نسبت به سال قبل از آن بودیم که این امر، نویده دهنده این است که مردم همچنان در خط شهدا حرکت می کنند.

حسینی تاکید کرد: خوشبختانه اغلب زائران راهیان نور را جوانان تشکیل می دهند و آنها با حضور در این کاروان ها و مناطق عملیاتی به خوبی با اندیشه ها، آرمان ها و تفکرات رزمندگان اسلام که بر گرفته از دستورات الهی امام خمینی(ره) است آشنا می شوند. این امر بی شک کشور را برای آینده بیمه می کند زیرا جوانان ما نیز بیش از قبل آماده دفاع از مرزهای خاکی و فرهنگی کشور می شوند.

وی با بیان اینکه اردوهای راهیان نور خاری در چشم دشمنان این نظام است، بیان کرد: مكان هايی كه راهيان نور در آنجا حضور می يابند، مكانهایی است كه می توان نام ائمه(ع) و رسول خدا(ص) و اسلام را محكم تر و بهتر صدا زد و آنها را در اعتقادات جوانان و مردم زنده نگه داشت.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برگزاری راهیان نور باعث ترویج فرهنگ ایثار و شهادت می شود، گفت: جوانان و نوجوانان امروزی، روزهای دفاع مقدس را به یاد نمی آورند و دانسته هایشان برگرفته از مطالب کتاب و اینترنت و همچنین فیلم های دفاع مقدس است اما راهیان نور این فرصت را به آنها می دهد تا با حضور در مناطقی که روزگاری در اشغال دشمن بوده است، حس و حال رزمندگان و شهدا را بیشتر درک کنند.

منبع: مهر 

94106 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید