۳۸۵ نیروی امدادگر در روز طبیعت گردشگران را همراهی می کنند | اتاق خبر
کد خبر: 329259
تاریخ انتشار: 13 فروردین 1395 - 22:59
در روز طبیعت و در خراسان رضوی؛
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: در روز طبیعت در مجموع ۳۸۵ نیروی امدادگر و نجاتگر در تفرجگاه ها شهروندان را همراهی می کنند.

اتاق خبر- معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: در روز طبیعت در مجموع ۳۸۵ نیروی امدادگر و نجاتگر در تفرجگاه ها شهروندان را همراهی می کنند.

اسماعیل بهمن‌آبادی اظهار کرد:  در روز طبیعت در مجموع ۳۸۵ نیروی امدادگر و نجاتگر جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در پایگاه‌های مستقر در طبیعت‌گاه‌های شهری و جاده‌ای استان آماده خدمت‌رسانی به مردم هستند که از این تعداد ۶۴ نفر در مشهد و ۳۲۱ نفر دیگر نیز در شهرستان‌های استان مستقر هستند.

وی افزود: در روز طبیعت ۲۶۷ نیروی امدادگر و نجاتگر جمعیت هلال احمر خراسان رضوی که ابتدای اجرای طرح هلال بهشت نیز در تمامی پایگاه‌های عملیاتی شهری و جاده‌ای استان فعال بودند به حالت آماده‌باش هستند که در ۳۲ نفر از این نفرات در پایگاه‌های مشهد مستقر هستند و در مجموع هر پایگاه ثابت ۵ نیرو و هرپایگاه سیار ۴ نیرو دارد.

وی افزود: همچنین در این روز به دلیل پیوند مردم با طبیعت و شرایط خاصی که دارد ۱۱۸ نیروی دیگر هم در سطح استان به‌کارگیری می‌شوند که از این تعداد نیرو ۳۰ نفر در پایگاه‌های مشهد استقرار می‌یابند و در هر پایگاه شهرستانی هم ۴ نفر مستقر می‌شوند.

بهمن‌آبادی گفت: در این روز در حوزه امداد و نجات در مرکز استان یک دستگاه بالگرد در سه‌راهی وکیل‌آباد، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس در محور مشهد-چناران، ۴۵ دستگاه آمبولانس و ۴ دستگاه موتور آمبولانس فعال هستند.

وی با اشاره به آماده‌باش نیروهای جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در حوزه‌های امداد و نجات، درمان و توانبخشی و جوانان گفت: همزمان با فرارسیدن سیزدهم فرورین ماه، روز طبیعت نیروهای جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در حوزه‌های امداد و نجات، درمان و جوانان به حالت آماده‌باش در آمدند و این برنامه از ساعت ۷ تا ۲۱ سیزدهم فروردین ماه ۱۳۹۵ در سراسر استان به اجرا درآمده است.

منبع: مهر 

94106 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید