سارق حرفه ای با ۵۴ فقره سرقت در گرگان دستگیر شد | اتاق خبر
کد خبر: 329310
تاریخ انتشار: 14 فروردین 1395 - 07:36
جاشنين فرماندهی انتظامی استان گلستان از دستگيری سارق حرفه‌ای با ۵۴ فقره انواع سرقت در شهرستان گرگان خبر داد.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از مهر،سرهنگ علی اكبر جاويدان اظهار کرد: ظهر روز گذشته ماموران كلانتری ۱۴ شهر جلين حين گشت‌ زنی در سطح حوزه، در يكی از جاده‌های فرعی به يک دستگاه وانت نيسان سورمه ای رنگ كه هر دو پلاكش را آغشته به گل كرده و در كنار جاده توقف كرده بود، مشكوک شدند.

وی ادامه داد: ماموران با نزديک شدن به وانت نيسان مشاهده كردند كه دو نفر در حال بار زدن كندوهای عسل از يک انبار در كنار جاده هستند.

جاويدان با بيان اينكه ماموران از وقوع يک سرقت با خبر شدند، گفت:‌ سارقانی كه در حال بار زدن كندوهاي عسل بودند، بلافاصله با مشاهده ماموران پا به فرار گذاشته و به داخل جاده های خاكی و فرعی اطراف متواری شدند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان گلستان تصريح كرد: ماموران در اقدامی سريع راننده وانت نيسان را دستگير و با بررسی های ميدانی مشاهده كردند كه ديوار پشت انبار به وسيله يک پتک به ارتفاع يک متر خراب شده و ۱۶ عدد كندوی عسل در داخل انبار وجود دارد و ۹ عدد ديگر توسط سارقان داخل وانت نيسان جاسازی شده است.

علی اکبر جاویدان بيان کرد: متهم به همراه كندوهای مسروقه به مرکز پليس انتقال داده شد و پس از انجام تحقيقات تكميلی اين سارق به ۵۴ فقره انواع سرقت از قبيل لوازم خودرو، احشام، مغازه، منزل و سرقت از مزارع و باغ اعتراف كرد.

سرهنگ جاويدان در پایان با بيان اينكه متهم پس از تشكيل پرونده برای سير مراحل قانونی تحويل مراجع قضایی شد، اظهار کرد: صاحب انبار شناسايی و كندوهای مسروقه به مالباخته بازگردانده شد. ماموران با ابلاغ حكم قضایی درصدد دستگيری دو همدست اين سارق هستند.

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید